UA | RU
12 січня 2023, 13:16

Укренерго обіцяє покращення ситуації зі світлом

фото з відкритих джерел

Протягом вихідних, 14-15 січня, в Україні має покращити ситуацію з електроенергією. Це пов'язано із очікуваним потеплінням, яке дозволить зменшити обсяги відключень.

Про це заявив голова правління НЕК Укренерго Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону, передає RegioNews.

Він зазначив, що більш висока температура повітря сприятиме зниженню споживання електроенергії.

"На вихідних у нас очікується потепління, і нам знову буде легше "упакувати" споживання у той обсяг генерації, який ми маємо", – сказав він.

За словами Кудрицького, українські енергетики працюють над збільшенням генерації та прискоренням відновлення енергооб'єктів, зруйнованих чи пошкоджених під час російських атак, щоб зменшити обмеження споживання електроенергії.

"Ми зараз працюємо над тим, щоб "вичавити" з енергосистеми всі генеруючі потужності, які в ній потенційно є, прискорити ті ремонти, які можна прискорити, і зробити так, щоб генерації у нас ставало все більше і більше", - пояснив він.

Кудрицький зазначив, що українцям важливо і надалі економно споживати електроенергію. Це особливо актуально в період холодів, коли споживання значно зростає, а покрити його наявними потужностями не виходить.

Раніше повідомлялося, що в Україні зріс дефіцит потужності через суттєве зниження температури.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
Окупанти вдарили касетними боєприпасами по Херсону: в МВА показали наслідки
14 лютого 2026, 14:33
Біля кордону з Румунією виявили тіло 27-річного чоловіка: намагався втекти з країни
14 лютого 2026, 13:52
На Львівщині знайшли збиту російську ракету "Кинджал"
14 лютого 2026, 13:27
Сили оборони уразили російський транспортно-десантний катер у Криму
14 лютого 2026, 12:56
Смертельна ДТП на Полтавщині: легковик влетів у металевий відбійник
14 лютого 2026, 12:26
Росіяни атакували дронами Херсон: двоє поранених
14 лютого 2026, 11:54
"Бронювання" через працевлаштування в обмін на хабар: у Києві затримали депутата Почаївської міськради
14 лютого 2026, 11:27
Підірвав гранату у квартирі: у Києві повідомили про підозру військовому у СЗЧ
14 лютого 2026, 10:57
У Києві повернули опалення в 400 будинків
14 лютого 2026, 10:33
РФ атакувала Україну "Іскандером" та 112 БпЛА: ППО знешкодила 91 дрон
14 лютого 2026, 10:11