UA | RU
11 березня 2021, 18:26

У Чернівецькій області припинять міжобласне автобусне сполучення

За недотримання карантинних норм на порушників складатимуть протоколи
За недотримання карантинних норм на порушників складатимуть протоколи
Фото з відкритих джерел

На Буковині, де діють обмеження "червоної" карантинної зони, припинять міжобласне автобусне сполучення.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу Чернівецької ОДА.

На Буковині посилять перевірку за дотриманням карантинних вимог щодо пасажирських перевезень. Про це ішлося під час наради, яку із перевізниками області провели начальник Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької обласної державної адміністрації Іван Микитюк та правоохоронці, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Зазначається також, що від суботи, 13 березня, працівники поліції ретельніше контролюватимуть дотримання режиму спецперевезень та протиепідемічних норм у транспорті. Так, пасажири можуть займати лише сидячі місця та обов’язково мають бути у масці під час поїздки.

Також правоохоронці припинятимуть роботу міжобласних маршрутів, яка заборонена у "червоній" зоні карантину відповідно до постанови Уряду.

Крім того, перевірятимуть і дозвільні документи на перевезення. За недотримання карантинних норм на порушників складатимуть відповідні протоколи.

Під час наради обговорили і внесення змін до складу робочої групи, яка займається боротьбою з нелегальними перевезеннями в області.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" до 19 березня продовжує обмеження продажу квитків та висадки-посадки пасажирів у "червоних зонах". Ці обмеження діють щодо напрямків з/до Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської та Закарпатської областей.

А з 10 березня у "червоних" Чернівцях відновили роботу найбільшого ринку. Це було вимогою протестувальників, які влаштували мітинг.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
У Львові внаслідок обриву будівельної люльки загинули троє робітників
14 травня 2026, 18:49
Без світла та їжі: в Харкові врятували дитину з небезпечних умов
14 травня 2026, 18:45
У Києві наркодилери зашивали метадон у секонд-хенд
14 травня 2026, 18:25
Наслідки масованої атаки: понад 14 тисяч родин на Київщині залишаються без світла
14 травня 2026, 18:20
На Київщині викрили схему "туризму" для ухилянтів
14 травня 2026, 18:00
У Харкові затримали ділка, який продавав відстрочки через "хвору матір"
14 травня 2026, 17:55
У багатоповерхівці під Києвом знешкодили нерозірвану ракету
14 травня 2026, 17:43
Держзрада та підрив мобілізації: нардепа відправили у СІЗО без права на заставу
14 травня 2026, 17:16
У Києві та Запоріжжі затримали "ідейних" агентів ФСБ
14 травня 2026, 16:59
Ламали руки та видавали себе за СБУ: в Одесі арештували рецидивістів за викрадення підприємця
14 травня 2026, 16:35