UA | RU
23 березня 2020, 08:32 13

МВФ пообіцяв Зеленському підтримати Україну в зв'язку з коронавірусом

Президент України Володимир Зеленський обговорив з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою збільшення суми підтримки України з боку Фонду в зв'язку з поширенням коронавирусу
Фото: president.gov.ua
Президент України Володимир Зеленський обговорив з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою збільшення суми підтримки України з боку Фонду в зв'язку з поширенням коронавирусу

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу Офіса президента України.

"Ми обговорили збільшення суми підтримки України з боку Фонду в час великих викликів для економіки, пов’язаних зі світовою пандемією. Україна свідома, що сьогодні потрібно діяти активно та швидко, щоб мінімізувати негативний вплив пандемії та пов’язаних з нею обмежень на економіку й добробут громадян", - сказав Зеленський.

Також сторони обговорили розширення програми співпраці України з МВФ для підтримки подальших реформ у нашій країні та подолання викликів, що стоять перед українською економікою у зв’язку з поширенням коронавірусу, а також кроки щодо імплементації цієї програми.

Крім того, співрозмовники домовилися координувати спільні дії щодо розширення програм підтримки України міжнародними партнерами, зокрема, щодо збільшення їхнього обсягу.

У свою чергу Георгієва зазначила, що "мала дуже конструктивну розмову" Зеленським і висловила підтримку Україні.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, 16 березня президент України в рамках заходів протидії поширенню коронавірусної інфекції доручив Мінфіну провести переговори з МВФ. Пізніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про позитив у переговорах з фондом.


Косюк Юрій
Куратор Вінницької та Черкаської областей по боротьбі з COVID-19
Ігор Палиця
Куратор Волинської області по боротьбі з COVID-19
Андрій Ставніцер
Куратор Одеської області по боротьбі з COVID-19
Всі досьє »