UA | RU
21 березня 2024, 07:36

Росіяни здійснили понад 120 обстрілів з РСЗВ по позиціях ЗСУ

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Загалом за добу на фронті відбулося 70 бойових зіткнень, найактивніше було на Новопавлівському та Лиманському напрямках

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на зведення Генерального штабу ЗСУ.

Під артилерійським вогнем були близько 150 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

На Лиманському напрямку українські воїни відбили 17 атак росіян в районах населених пунктів Білогорівка, Золотарівка Луганської області та Ямполівка, Терни, Роздолівка, Веселе Донецької області, де окупанти за підтримки авіації намагалися прорвати оборону українських військ.

На Бахмутському напрямку захисники відбили 5 атак окупантів в районах населених пунктів Богданівка, Іванівське, Кліщіївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку захисники відбили 14 атак росіян в районах населених пунктів Бердичі, Семенівка, Тоненьке, Первомайське, Нетайлове, Невельське Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Красногорівки, Георгіївки, Новомихайлівки, Водяного, Урожайного, де окупанти за підтримки авіації 24 рази намагалися прорвати оборону українських військ.

На Оріхівському напрямку загарбники 7 разів за підтримки авіації атакували позиції українських захисників в районах населених пунктів Старомайорське Донецької області та Роботине Запорізької області.

На Херсонському напрямку росіяни не відмовляються від наміру вибити українські підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра − за минулу добу здійснили 3 атаки.

Водночас авіація Сил оборони за минулу добу завдала ударів по 10 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки росіян.

Підрозділи ракетних військ завдали ураження по 1 складу боєприпасів окупантів.

Нагадаємо, раніше спецпідрозділ ГУР знищив комплекс "Муром-М” та вантажівки окупантів у Запорізькій області.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
У чому різниця між Миколаєм Чудотворцем і Санта Клаусом
05 грудня 2025, 13:59
На Полтавщині чоловік підірвав боєприпас біля авто: постраждали дві жінки
05 грудня 2025, 13:45
Росіяни просунулися поблизу трьох населених пунктів у Донецькій області – DeepState
05 грудня 2025, 13:38
Люди не бачать сенсу гинути в малорезультативній війні
05 грудня 2025, 13:25
Хотів легкого заробітку: на Дніпропетровщині чоловік підпалював залізницю за гроші
05 грудня 2025, 13:15
Вбивство військового ТЦК у Львові: Мінветеранів з'ясовує всі обставини
05 грудня 2025, 12:41
Переписувалась із фсб-шником: жителька Краматорська "зливала" росіянам дані ЗСУ
05 грудня 2025, 12:30
Україна повернула ще 18 дітей з окупації, наймолодшому – лише 2 роки
05 грудня 2025, 12:15
На Київщині невідомі розкидали отруту для собак – поліція шукає причетних
05 грудня 2025, 11:58
Стало відомо, хто є основним претендентом на посаду очільника Офісу Президента
05 грудня 2025, 11:50