UA | RU
02 вересня 2021, 08:09

Доба в ООС: осколкові поранення отримали двоє українських бійців

Фото: з відкритих джерел

Протягом минулої доби, 1 вересня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 12 порушень режиму припинення вогню

Про це повідомили у штабі ООС, передає RegioNews.

Так, у напрямку Золотого-4 окупанти двічі відкривали вогонь з мінометів 120-го калібру, протитанкових ракетних комплексів і станкових протитанкових гранатометів.

Поблизу Авдіївки та Золотого-3 ворог відкривав вогонь з гранатометів різних систем та мінометів 82-го калібру. Неподалік Новозванівки, Причепилівки, Невельського, Широкиного, Пісків та Новолуганського обстріли велись із кулеметів, стрілецької зброї та гранатометів різних систем.

Крім того, на Луганщині зафіксовано проліт ворожого безпілотного літального апарату типу "Орлан-10" з перетином лінії розмежування.

В результаті ворожого вогню один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав осколкове поранення. Захисника транспортували до лікувального закладу. Стан його здоров’я - задовільний", - йдеться у повідомленні.

Станом на 7 годину ранку, 2 вересня, зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню. Бойовики вели обстріли поблизу Золотого-3.

В результаті ворожого вогню один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав осколкове поранення. Після надання першої медичної допомоги пораненого евакуювали до лікувального закладу. Стан його здоров’я - задовільний.

Нагадаємо, 31 серпня на Донбасі було зафіксовано вісім порушень, окупанти гатили по Красногорівці із заборонених озброєнь.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
21 квітня 2026
"Забуті" державою. Як працює соцдопомога біля лінії фронту
Соціальна допомога в Україні багато в чому тримається на людському факторі. Яскравий приклад – робота соціальних робітників. Багато з цих людей, попри низькі зарплати і щоденні ризики обстрілів, продо...
На Донеччині через російські удари загинули шестеро людей, 14 – поранені
06 травня 2026, 08:59
Вистежував жертв на ярмарках: у Києві затримали іноземця, який обкрадав експедиторів
06 травня 2026, 08:42
У квітні Росія втратила понад 35 тисяч військових – міністр оборони
06 травня 2026, 08:33
Нічний обстріл України: РФ випустила понад 100 БпЛА, "Іскандери" та Х-31
06 травня 2026, 08:25
Обстріли на Дніпропетровщині: пошкоджені підприємства, десятки будинків та готель, є жертви
06 травня 2026, 08:12
Бив і катував електрострумом: на Харківщині суд виніс вирок окупанту
06 травня 2026, 08:05
Кількість постраждалих внаслідок удару по Запоріжжю зросла: четверо – у важкому стані
06 травня 2026, 07:57
Наслідки обстрілів Сумської області: розбиті будинки та навчальні заклади, шестеро поранених
06 травня 2026, 07:49
Справа Фаріон: захист Зінченка заявив про "незаконний склад суду"
06 травня 2026, 07:39
Війська РФ просунулися на Харківщині та Донеччині – DeepState
06 травня 2026, 07:38