UA | RU
10 липня 2021, 10:01

Доба в ООС: загинув український захисник, ще троє - у лікарнях

Фото: Facebook

Протягом минулої доби, 9 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 13 порушень режиму припинення вогню

Як передає RegioNews, про це повідомили в штабі ООС.

Так, із мінометів різних калібрів бойовики вели вогонь неподалік Новотошківського, Новозванівки та Пісків. Біля Невельського ворог відкривав вогонь з артилерії калібру 122 мм.

Поблизу Авдіївки та Новомихайлівки окупанти здійснювали обстріл позицій ООС з гранатометів різних систем. А біля Оріхового російські найманці вели вогонь з протитанкових ракетних комплексів і стрілецької зброї.

В районі населеного пункту Кримське військові Об’єднаних сил зафіксували проліт ворожого безпілотного літального апарату типу "Орлан-10".

Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець зі складу Об'єднаних сил отримав поранення несумісне з життям", - повідомляють в ООС.

Крім того, один військовий отримав поранення, ще двоє – бойове травмування. Воїнів доправлено до лікувального закладу. Стан їх здоров’я – задовільний.

Станом на 7 годину ранку, 10 липня, зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню. Так, з артилерійських систем 122 калібру гатили поблизу Миронівського та Водяного, а неподалік Водяного, що біля Донецька противник вів вогонь з мінометів 120-го калібру.

Також повідомляється про обстріли неподалік Широкиного, Світлодарська та Водяного, що на Приазов'ї. Бойових втрат за поточну добу серед українських військових немає.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в районі проведення операції Об’єднаних сил від початку доби було зафіксовано 6 обстрілів з боку російських окупантів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 квітня 2026
Вибори "за два місяці". Чому Зеленський ризикує опинитися у вакуумі легітимності
Проект змін до виборчого законодавства, роботу над яким Україна ніби як розпочала ще минулого року, і наразі не завершила, може виглядати передчасним і в чомусь навіть провокативним. Але без нього у р...
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ