UA | RU
30 квітня 2021, 08:11

Бойовики продовжують обстріл позицій ООС: за добу зафіксовано 13 порушень

На обстріли противника українські захисники відкривали вогонь у відповідь
На обстріли противника українські захисники відкривали вогонь у відповідь
Фото: з відкритих джерел

Протягом минулої доби, 29 квітня, було зафіксовано 13 порушень з боку збройних формувань Російської Федерації.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на штаб ООС.

Зокрема, неподалік селищ Невельське та Опитне, російські окупанти відкривали вогонь з мінометів 120-го калібру, а біля Красногорівки - ще й зі станкових протитанкових гранатометів. В районі населених пунктів Луганське та Павлопіль противник вів вогонь з мінометів 82-го калібру, гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

Поблизу Світлодарська та Водяного ворог застосував автоматичні станкові та станкові протитанкові гранатомети. У передмісті Причепилівки окупанти вели вогонь з великокаліберних кулеметів, гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

В районі селищ Піски, Золоте-4 та Верхньоторецьке збройні формування Російської Федерації здійснили обстріли з великокаліберних кулеметів. Біля населеного пункту Шуми російські загарбники здійснили обстріл зі стрілецької зброї.

Поблизу селища Новгородське ворог відкривав вогонь із бойової машини піхоти та ручних протитанкових гранатометів.

Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав поранення. Воїну оперативно надано медичну допомогу. Стан здоров’я пораненого - задовільний", - йдеться у повідомленні.

Станом на 7 годину ранку, 30 квітня, зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню. Неподалік Авдіївки збройні формування РФ відкривали вогонь з автоматичних станкових гранатометів.

Нагадаємо, добою раніше було зафіксовано сім випадків порушення режиму припинення вогню Російсько-окупаційними військами.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
21 квітня 2026
"Забуті" державою. Як працює соцдопомога біля лінії фронту
Соціальна допомога в Україні багато в чому тримається на людському факторі. Яскравий приклад – робота соціальних робітників. Багато з цих людей, попри низькі зарплати і щоденні ризики обстрілів, продо...
На Житомирщині судитимуть чоловіка, який вдарив дитину
04 травня 2026, 23:00
Удар КАБами по житлових кварталах: прикордонники показали кадри авіаудару по Костянтинівці (ВІДЕО)
04 травня 2026, 22:53
Зеленський оголосив "режиму тиші" з 6 травня та відповів на чутки про мир
04 травня 2026, 22:16
Як бригада "Гарт" зупинила прорив РФ біля села Землянки на Харківщині (ВІДЕО)
04 травня 2026, 21:57
СБУ викрила військового-іноземця, який "зливав" дані росіянам
04 травня 2026, 21:55
На Харківщині під час польових робіт підірвався тракторист: чоловік втратив ногу
04 травня 2026, 21:50
Російські окупанти ударили по території спортивного об'єкта у Харкові
04 травня 2026, 21:35
У Львові військовий "працевлаштовував" бажаючих за хабарі
04 травня 2026, 21:35
У Львові ШІ обрізав дерева замість комунальників
04 травня 2026, 21:10
Як виглядає нова підземна школа у Харкові, де навчатимуться понад 1800 дітей
04 травня 2026, 20:59