UA | RU
04 листопада 2020, 08:13

Бойовики на Донбасі шість разів порушували режим "тиші", є поранений

Військовослужбовця доставили до лікувального закладу
Військовослужбовця доставили до лікувального закладу
Фото: з відкритих джерел

Протягом попередньої доби, 3 листопада, з боку збройних формувань Російської Федерації та її найманців зафіксовано шість порушень режиму припинення вогню.

Як передає RegioNews, про це йдеться в повідомленні штабу ООС.

Так, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" неподалік Водяного противник застосував ручний протитанковий гранатомет, а на околиці Авдіївки - підствольний гранатомет та стрілецьку зброю. У районі Мар’їнки ворог відкривав вогонь зі стрілецької зброї, великокаліберного кулемета та ручного протитанкового гранатомета.

Ще два порушення режиму припинення вогню зафіксовані поблизу населеного пункту Гнутове. На цій ділянці противник застосовував стрілецьку зброю та ручний протитанковий гранатомет.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" вогонь з автоматичного станкового гранатомета російсько-окупаційні війська відкривали неподалік населеного пункту Новолуганське", - йдеться у повідомленні.

Внаслідок ворожого обстрілу один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав вогнепальне осколкове поранення. Воїна оперативно доправили до лікувального закладу, де йому надається необхідна медична допомога.

Як зазначається, від початку поточної доби, 4 листопада, у смугах відповідальності українських бригад режим припинення вогню зберігається повною мірою.

Нагадаємо, добою раніше на Донбасі було зафіксовано два порушення режиму припинення вогню із боку російсько-окупаційних військ.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
Буданов висловився проти мобілізації молоді 18–25 років в Україні
16 травня 2026, 13:25
На Миколаївщині вночі маршрутка влетіла в дерево: постраждали пасажирки
16 травня 2026, 12:52
До України повернули тіла 528 загиблих оборонців
16 травня 2026, 12:29
У Києві судитимуть чоловіка, який задушив дружину через пів року після весілля
16 травня 2026, 11:55
Jaguar влетів у зупинку з людьми: подробиці смертельної ДТП у Дніпрі
16 травня 2026, 11:24
Військові РФ атакували Київщину безпілотниками: є пошкодження
16 травня 2026, 10:58
Росіяни атакували Запоріжжя: є постраждалі
16 травня 2026, 10:33
Нічна атака дронів: у двох районах Полтавщини пошкоджені приватні будинки
16 травня 2026, 10:12
Удар по півдню Одещини: ворог поцілив у п’ятиповерхівку та портову інфраструктуру
16 травня 2026, 09:41
Сили ППО знешкодили 269 із 294 безпілотників, якими РФ атакувала Україну
16 травня 2026, 09:14