UA | RU
22 вересня 2020, 08:14

Ситуація на Донбасі: бойовики тричі порушили "мінські" домовленості

Українські воїни вогонь у відповідь не відкривали
Українські воїни вогонь у відповідь не відкривали
Фото: з відкритих джерел

За попередню добу, російсько-окупаційні війська тричі порушили домовленості, що вступили в дію 27 липня 2020 року.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на штаб ООС.

Так, постріли зі стрілецької зброї, а згодом з гранатомета, пристосованого для використання мін ПОМ-2, зафіксовано поблизу населеного пункту Мар’їнка. Ще одну ворожу провокацію зі стрілецької зброї відмічено на ділянці неподалік Водяного.

Поодинокі неприцільні постріли не становили загрози життю та здоров’ю українських захисників, тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали.

Крім того, виявлено факт додаткового інженерного обладнання позицій у бік наших підрозділів в напрямку Водяного з тимчасово окупованої Ужівки.

Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.

Від початку поточної доби, 22 вересня, на усіх ділянках відповідальності наших підрозділів обстрілів з боку противника не зафіксовано.

Нагадаємо, добою раніше збройні формування Російської Федерації тричі порушили домовленості, досягнуті 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
Дружина співака Віталія Козловського зізналась, скільки вони насправді одружені
30 грудня 2025, 00:50
Актор Кирило Ганін офіційно підтвердив мобілізацію
30 грудня 2025, 00:30
Ціни на картоплю в Україні знову "штормить": експерти пояснили, що відбувається з цінниками
29 грудня 2025, 23:50
В Україні знову дорожчають помідори: скільки тепер коштує кілограм
29 грудня 2025, 23:30
РФ втрачає на війні у 6 разів більше військових, ніж Україна
29 грудня 2025, 23:13
У місті Добропілля на Донеччині, де точаться запеклі бої, залишаються близько 1000 жителів
29 грудня 2025, 22:55
Отримували від 2000 до 20 000 доларів: п’ятьом нардепам повідомили про підозри у справі про отримання хабарів за голосування
29 грудня 2025, 22:44
Військовослужбовцям платитимуть утричі більше
29 грудня 2025, 22:13
Трамп прокоментував заяву президента РФ про атаку України на резиденцію Путіна
29 грудня 2025, 22:00
У Києві іномарка на смерть збила пенсіонерку
29 грудня 2025, 21:45