UA | RU
10 липня 2023, 16:26

Наслідки підриву Каховської ГЕС: у двох містах зупинили роботу водоканали

Фото: водоканал Нікополя

Водоканали в Нікополі і Марганці зупинили свою роботу через підрив окупантами Каховської гідроелектростанції на Херсонщині

Про це сказав президент асоціації водоканалів "Укрводоканалекологія" Дмитро Новицький, зазначивши при цьому, що на фоні проблем з водопостачанням через дії окупантів, існує також проблема якості води та заборгованості українців за поставлену воду, в залежності від регіону, повідомляє RegioNews із посиланням на "Європейську правду".

"Якщо взяти "каховську кризу", то водоканали, які на межі кордону з водосховищем - Нікополь, Марганець призупинили свою діяльність. Води немає взагалі", - сказав він.

За його словами, рівень оплати за послуги водоканалів в країни достатньо високий, враховуючи нинішню ситуацію.

"В середньому по країні десь 85%. Рівень оплати достатньо високий з урахуванням тієї ситуації, яка є. В різних містах по-різному. В Сумах мало хто сплачує. Миколаїв взагалі не сплачує, тому що вода солона. В Харкові дуже складна ситуація. В Києві рівень оплати доволі високий", - пояснив Новицький.

Він уточнив, що вода в Миколаєві "в принципі, не питної якості – її не можна споживати, хлоридів дуже багато, солі".

Нагадаємо, російські війська повертаються на свої позиції на півдні України, звідки вже відступила вода. Загарбники паралельно застосовують авіабомби та ударні дрони "Ланцет".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
Поліція Дніпропетровщини затримала трьох військовослужбовців ТЦК, які причетні до вбивства чоловіка
07 лютого 2026, 21:48
У Харкові чоловік ударив ножем двох працівників ТЦК
07 лютого 2026, 17:31
Єрмак – це не прізвище й не персоналія. Єрмак – це система
07 лютого 2026, 17:11
Бурштинська ТЕС на Прикарпатті сильно пошкоджена та зупинила роботу
07 лютого 2026, 16:59
У Харкові до 5 років ув’язнення засудили чоловіка, який забризкав газовим балончиком працівника ТЦК
07 лютого 2026, 16:25
На Закарпатті затримали іноземця, який за гроші намагався переправити українців до Угорщини
07 лютого 2026, 15:40
Україна отримала 300 потужних генераторів на півмільярда доларів
07 лютого 2026, 15:06
Український блогер, який щодня показував хвилину мовчання, виїхав до Канади
07 лютого 2026, 14:35
У Харкові працівники ТЦК "мобілізували" чоловіка разом із дружиною
07 лютого 2026, 14:05
Наша переговорна позиція об’єктивно слабка
07 лютого 2026, 13:59