UA | RU
27 лютого 2020, 14:12 9

Без роботи і без зарплати: що сталося з вчителями на Черкащині

Учителі навчального закладу у Таганичах Канівського району Черкаської області залишилися без грошових виплат і без роботи, справою зараз займається місцева прокуратура
Фото:depositphotos
Учителі навчального закладу у Таганичах Канівського району Черкаської області залишилися без грошових виплат і без роботи, справою зараз займається місцева прокуратура

Про це повідомляють RegioNews із посиланням на місцеве джерело ТРК "ВіККА”.

Педколектив загальноосвітньої школи у Таганичах на чолі із директором залишився без грошей і без роботи - навчальний заклад розформували, а зарплату освітянам не виплатили. Усе через те, вважають педагоги, що у вересні 2019 року школу на баланс узяла новостворена Таганчанська ОТГ.

Спочатку школу намагалися перепрофілювати у ліцей, але наприкінці січня навчальний заклад остаточно ліквідували. Юридично колишня Таганчанська ЗОШ тепер ліцей із новим педагогічним колективом.

"Я проводила уроки, але на моє місце була прийнята людина. Ми з нею разом заходимо в одні двері, в один клас. Я проводжу урок, а ця людина просто сидить на уроці і отримує заробітну плату, - розповіла вчителька іноземної мови Юлія. Прізвища жінка попросила не називати.

Загалом посади втратили 13 чоловік на чолі з директором. Постраждалі вже подали цивільний позов про відновлення їх на посадах.

Тим часом у прокуратурі Черкаської області пояснили, що зараз тривають слідчі дії, слідчими і процесуальними прокурорами вживаються заходи, спрямовані на всебічне й повне дослідження вказаних вище фактів, в тому числі допиту свідків, призначення низки експертиз, зокрема судово-економічної, з метою встановлення точного розміру заборгованості із виплати заробітної плати.

Як стало відомо раніше, у Черкаській області також виникли проблеми із виплатою заробітної плати лікарям. У найближчий час працівників Черкаського тубдиспансеру можуть скоротити - заклад не має коштів, аби виплачувати медикам заробітну плату.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »