UA | RU
26 лютого 2020, 18:30 10

Працівникам Черкаського тубдиспансеру немає чим платити за роботу

У найближчий час працівників Черкаського тубдиспансеру можуть скоротити - заклад не має коштів, аби виплачувати медикам заробітну плату
Фото: Pixabay
У найближчий час працівників Черкаського тубдиспансеру можуть скоротити - заклад не має коштів, аби виплачувати медикам заробітну плату

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Суспільне Черкаси.

"Скорочувати працівників диспансеру розпочали в січні 2019-го. Звільнити довелося тридцятьох, нині працюють 337 осіб. Ці люди, що обслуговують, як їх фінансувати? До нас пацієнти потрапляють по направленню сімейного лікаря і ми надаємо їм послуги, потім нам повинні відшкодувати ці послуги, але є хворі, які приїжджають самі без направлень”, - сказав головний лікар Черкаського тубдиспансеру Мирон Олійник.

Медичний заклад отримав 26, 5 млн грн на зарплати медсестрам і лікарям. Як показує практика, на рік для цього потрібно мінімум 46 млн грн. Перші три місяці роботи закладу профінансували з обласного бюджету, а далі кошти має спрямувати Нацслужба здоров’я.

Нагадаємо, що така ситуація склалася через те, що з 1 квітня в Україні стартує другий етап медичної реформи. Це означає, що профільні медзаклади України забезпечуватиме Національна Служба здоров’я. До цього кошти надходили з обласного бюджету.

Як ми повідомляли раніше, у Черкасах із 1 квітня можуть скоротити 300 медичних працівників, бо за новою програмою фінансування на них не вистачає коштів.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »