У Чернівецькій області вирішили пом'якшити карантин
![](https://regionews.ua/static/img/5/6/56__8_605x320.jpg)
Не дивлячись на велику кількість заражених коронавірусом в Чернівецькій області пом'якшують карантин: відновлять внутрішньообласному повідомлення і дозволять роботу ресторанів і спортзалів.
Як передає RegioNews, про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.
Так, згідно з рішенням обласної комісії, в спортзалах і ресторанах дозволять знаходиться одночасно не більше ніж десяти відвідувачам.
У транспорті повинні бути заповнені тільки сидячі місця, а пасажири повинні їхати в масках. Також будуть проводити температурний скринінг", - вказується в повідомленні.
Крім цього, з 1 липня відкриються стадіони і спортивні майданчики, буде дозволено проведення індивідуальних і групових тренувань (до 10 осіб) на відкритому повітрі.
Нагадаємо, раніше Степанов повідомляв, коли відкриють дитячі табори в Україні, а також варто носити маску на пляжі.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)