UA | RU
08 липня 2020, 14:09 301

Колебошин Сергій

Керівник Одеської обласної організації партії “Слуга народу”
Керівник Одеської обласної організації партії “Слуга народу”

Народний депутат України 9-го скликання. Заступник голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій. Член фракції політичної партії "Слуга народу". Проживає в смт Овідіополь Одеської області.

Народився 22 листопада 1977 року в Одесі.

Особистий профіль у Facebook.

Профіль у Wikipedia.

Освіта

Закінчив Одеський національний університет ім. І. Мечникова за спеціальністю "фізики”. Вчитель фізики. Вільно володіє англійською мовою.

Кар’єра і бізнес

1999 – 2000 рр. – працював лаборантом в кабінеті фізики.

2000 – 2009 рр. – викладав в Рішельєвському ліцеї Одеси.

2009 – 2017 рр. був директором Овідіопольського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”.

Співзасновник програми дистанційного навчання "Osvita-online”.

Політичний бекграунд

2006 р. – балотувався до Одеської обласної ради за списком блоку "Наша Україна”.

2015 – 2019 рр. – депутат Овідіопольської районної ради (Одеська область) по 10 округу (смт. Овідіополь) від "Аграрної партії України”.

2017 – 2019 рр. – працював заступником голови Одеської ОДА з гуманітарних питань.

2019 р. – обраний народним депутатом 9-го скликання по 140 округу (Одеська область) від партії "Слуга народу" як безпартійний. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

У Верховній Раді входить в такі групи: Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою, Республікою Польща, зі Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії, з Азербайджанською Республікою, з Угорщиною, з Федеративною Республікою Німеччина, з Турецькою Республікою та Канадою.  

З 5 червня 2020 року – керівник Одеської обласної організації партії "Слуга народу".

Сім'я

Одружений. Дружина - Інна Павленко. Разом виховують доньку.

Декларація

Як свідчить декларація народного депутата Сергія Колебошина, в нього, окрім орендованої квартири в Києві, є квартира в Овідіополі 89,8 квадратних метрів та 20% квартири в Одесі. 

Народний депутат - співвласник ТОВ "Освіта-онлайн", йому там належать 25%. 

Ще заступником голови Одеської обласної адміністрації Сергій Колебошин встиг заробити 224 тис 421 грн та 160 тис 259 грн заробив народним депутатом. 

Дружина - Інна Павленко заробила 25,8 тис. грн в ТОВ "Освіта-онлайн", 21 тис. 387 грн в Рішельєвському ліцеї,  а також отримала соціальну виплату по догляду за дитиною 25 тис. грн. Готівкою подружжя зберігає 75 тис. грн.

У декларації минулого року готівки тоді ще заступник голови ОДА зберігав 79,5 тис. грн. Однак вже в декларації, яку він подав як кандидат на посаду заступника голови Комітету з питань освіти, науки і інновацій вказані 29 тис грн готівки.    

Скандали

Пожежа в одеському коледжі. Фігуранта справи поета Андрія Хаєцького відпустили з СІЗО. Хаєцького взяли на особисту поруку двоє нардепів - Сергій Колебошин і Анатолій Урбанський.

Соцмережі вибухнули обуренням через те, що на уроці хімії зірковий "учень" комік Ігор Ласточкін – ведучий "Розсміши коміка", розмовляв російською, а учитель не попросив його перейти на державну, як це мало відбуватися в будь-якій українській середній школі.

"А після того, як другий зірковий гість Дмитро Коляденко, який завітав на урок англійської для 8 класу, також не спілкувався державною, стало зрозуміло, що російська під час онлайн-уроків не була прикрою випадковістю", - йдеться у повідомленні.

Як розповів "Главкому" нардеп від "Слуги народу", член профільного комітету Сергій Колебошин, після кількох випусків, де викладачі припустилися помилок, до підготовки уроків долучили редакторів, відповідальних за випуск. "Ці редактори – викладачі, підбором яких займалися у Міносвіти", - зазначив він. За словами парламентаря, редактори переглядають готовий випуск після того, як матеріал відзнятий і змонтований.

Перед призначення Колебошина керівником Одеської обласної організації партії "Слуга народу" прес-служба політичної сили, спочатку у соцмережі поширила інформацію про призначення головою облорганізації КВНщика і підприємця Сергія Альперсона - хорошого знайомого президента Володимира Зеленського. Однак через кілька хвилин публікацію видалили.

 


 
Самойленко Олександр
Голова Херсонської обласної ради
Лукашук Микола
Голова Дніпропетровської обласної ради
Шульга Сергій
Голова Кіровоградської обласної ради
Всі досьє »

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook