UA | RU
01 лютого 2023, 22:02

На Житомирщині викрили шахраїв, які збирали гроші від імені ОВА

Віталій Бунечко

Шахраї вигадали новий спосіб збагатитися за рахунок грошей українців. Вони відкрили збір на потреби ЗСУ від імені Житомирської ОВА, але їх плани було викрито

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Telegram голови Житомирської ОВА Віталія Бунечка.

"Цього разу їм здалось доречним послатися на мене. Проте дарма, адже увесь бізнес, благодійники та волонтери Житомирської області знають, що Житомирська обласна військова адміністрація не проводить збір коштів ані від імені начальника ОВА, ані його заступників, чи інших співробітників. Наш Гуманітарний штаб отримує допомогу та розподіляє її тим, кому вона перед усім потрібна", - розповів він.

Він нагадав, що у випадку отримання подібних повідомлень, ні в якому разі не слід розповсюджувати їх серед своїх друзів й близьких та не перераховувати гроші. Також, за словами очільника регіону, в таких випадках варто звертатись до поліції.

Нагадаємо, депутат Київради Владислав Трубіцин за період із серпня по листопад 2022 року організував чотири благодійні аукціони, метою яких було оголошено збір коштів на допомогу ЗСУ та загонам територіальної оборони. На кожному з таких аукціонів збиралося близько 3-4 млн гривень, що за підсумками чотирьох заходів становило 14,5 млн гривень. При цьому ці аукціони мають ознаки шахрайства – депутат не відзвітував про отримані на аукціонах кошти, також відомо, що в аукціонах брали участь підставні особи.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram