UA | RU
20 лютого 2024, 11:20

Росіяни обходять будинки на окупованих територіях напередодні "виборів" Путіна, – ЦНС

фото: ЦНС

Російські загарбники проводять обходи будинків на тимчасово окупованих територіях України. Головною метою є збір інформації та агітація до "виборів" Путіна

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає RegioNews.

"Головною причиною рейдів, які окупанти проводять на тимчасово окупованій території заздалегідь до "виборів”, стали зроблені висновки з проведення місцевого фейкового голосування у вересні 2023 року", – йдеться у повідомленні.

Як зазначають в ЦНС, тоді мешканці тимчасово окупованих територій масово саботували псевдовибори: не відкривали двері, ігнорували відвідування дільниць тощо. Тому окупанти вирішили провести рейди заздалегідь, аби зафіксувати будинки та квартири, де проживають люди.

"Наразі так звані "члени виборчих комісій РФ" роблять обхід людей. Вони збирають інформацію та агітують за участь у російських президентських "виборах", – зазначає Центр нацспротиву.

За даними ЦНС, окупанти ведуть незаконну аудіо- чи відеофіксацію розмови. Під запис розпитують мешканців про те, чи будуть ті "голосувати", чи знають, коли вибори.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на тимчасово окуповані території України прибули російські спецзагони для просування системи мобільного голосування для максимального спрощення "голосування" за президента РФ Путіна.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 квітня 2026
Вибори "за два місяці". Чому Зеленський ризикує опинитися у вакуумі легітимності
Проект змін до виборчого законодавства, роботу над яким Україна ніби як розпочала ще минулого року, і наразі не завершила, може виглядати передчасним і в чомусь навіть провокативним. Але без нього у р...
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ