UA | RU
20 жовтня 2023, 14:52

Окупанти спричинили гуманітарну кризу в Токмаку на Запоріжжі

фото: censor.net

Російські загарбники створили гуманітарну кризу в Токмаку Запорізької області, чим порушують міжнародне право

Про це повідомляє Центр національного спротиву, інформує RegioNews.

"Російський режим несе смерть та знищує все, до чого дотягується. Наразі важкою залишається ситуація в тимчасово окупованому Токмаці (Запорізька область), куди ворог не завозить медикаменти й гуманітарку в належній кількості", – йдеться у повідомленні.

ЦНС зазначає, що створивши гуманітарну кризу в Токмаку, росіяни порушили міжнародне право, згідно з яким саме на окупаційну владу покладається обов’язок забезпечення життєдіяльності захопленого регіону.

Також в окупованому місті є заборгованість по виплаті пенсій й інших соціальних виплат, що ускладнює ситуацію. Окупанти також заблокували перекази з України чим прирекли людей на межу виживання.

Нагадаємо, росіяни роздають повістки цивільним українцям, які перебувають на окупованих територіях й підпорядковуються окупаційним адміністраціям.




06 грудня 2023
30-річний довгобуд: чому відкриття частини Подільського мосту в Києві не вирішує транспортну проблему
Днями у Києві нарешті відкрилась частина Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Втім, поки цією переправою через Дніпро, що будується вже 30 років, може користуватися лише спецтранспорт та мун...
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...