UA | RU
31 березня 2023, 20:43

На Запоріжжі викрили ще п’ятьох колаборантів

Фото: із відкритих джерел

Співробітники СБУ зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще 5 колаборантів, які обіймають "посади" в органах місцевої влади на тимчасово окупованих територіях регіону

Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОВА, інформує RegioNews.

Правоохоронці повідомили про підозру трьом чиновникам і направили до суду обвинувальні акти щодо ще двох посадовців, яким інкримінують колабораційну діяльність (ч. 5 ст. 111-1 ККУ). П’ятеро посадовців з Мелітопольського і Пологівського районів добровільно погодились працювати на окупаційні адміністрації.

Серед зрадників — колишній сільський голова з Пологівського району, який з 2014 року підтримував країну-агресора. Окупанти призначили колаборанта "главой Вишневатского поселкового совета Пологовского района Запорожской области”.

Підозру отримала колишня держреєстраторка Нововасилівської ОТГ Мелітопольського району. У червні 2022 року її призначили "главой администрации Нововасильевского сельского поселения Мелитопольского района Запорожской области”. Згодом її на "посаді” змінила інша колаборантка, яка працювала начальницею відділу у справах малозабезпечених сімей адміністрації Приазовського району.

Крім того, у колабораціонізмі підозрюються експрацівниця відділу РАЦС Веселівського району, яку окупанти призначили "первым заместителем главы Веселовской поселковой администрации Мелитопольского района”, а також мешканець Мелітополя, який став "заместителем главы военно-гражданской администрации Мелитопольского района Запорожской области”.

Усі колаборанти продовжують працювати на окупаційні органи влади і виконувати злочинні розпорядження.

Раніше повідомлялось, що співробітники ДБР повідомили про підозру колишньому правоохоронцю, який під час окупації міста Ізюм Харківської області влаштувався на роботу до місцевої окупаційної адміністрації.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram