UA | RU
30 січня 2023, 17:14

На Запоріжжі росіяни використовують цивільних для пошуку проходів через мінні поля, — ЦНС

Фото: із відкритих джерел

В Запорізькій області зафіксовані випадки, коли росіяни відправляють цивільних до українських позицій через мінні загородження

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Центр національного спротиву.

Як зазначається, такі випадки було зафіксовано на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

"Так, на позиції наших військових виходили місцеві, які залишилися проживати на тимчасово окупованих територіях, і передавали від окупантів повідомлення з пропозицією нібито забрати тіла своїх "200"-х. Проте надалі окупанти відмовляються від перемовин", - розповідають у ЦНС.

За інформацією українських військових, людей посилають навмисно через мінні поля, аби виявити можливі варіанти проходу через мінні загородження. Інформацію про маршрути отримують завдяки спостереженню за цивільним.

"Таким чином, можемо говорити про ще один міжнародний злочин ворога", - констатує Центр.

Крім того, ЦНС нагадує, що на півночі України так само роблять й білоруські прикордонники - навмисно направляють біженців з Ірану та Пакистану до українських кордонів. Таким чином вони перевіряють вразливі або недостатньо захищені ділянки білорусько-українського кордону, які можна використовувати для проходу ворожих ДРГ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у тимчасово окупованому Мелітополі "на підвалі" в росіян опинилось понад 700 людей. Десятки з них ув’язнені вже 10-11 місяців.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram