UA | RU
29 березня 2024, 22:28

На Закарпатті водій-порушник на BMW побив поліцейського

фото: поліція

В Ужгороді затримали зловмисника, який наніс тілесні ушкодження співробітнику поліції

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на поліцію Закарпатської області.

"Сьогодні в Ужгороді співробітники поліції стали свідками грубого порушення правил дорожнього руху. Водій автомобіля марки BMW здійснював різкі маневри на одній із вулиць центральної частини міста, неподалік пішохідної зони", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що поліцейські намагалися припинити порушення, щоб убезпечити оточуючих людей. Однак на законні вимоги правоохоронців водій почав агресивно себе поводити та наніс тілесні ушкодження співробітнику поліції. 37-річного зловмисника правоохоронці затримали одразу на місці події.

Наразі з ним проводять слідчі дії, його буде поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі кваліфікували такі злочинній дії затриманого за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України. Фігурантові загрожує до 5 років увʼязнення. Окрім цього на нього буде складено й адміністративні матеріали за порушення ПДР.

Нагадаємо, раніше на Хмельниччині ухвалили вирок 36-річному жителеві Кам’янець-Подільського району, який вдарив кулаком в голову поліцейського.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52