Ужгородська міськрада виділила 30 млн гривень на підтримку військових
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___4821_605x320.jpg)
Депутати Ужгородської міської ради ухвалили рішення про виділення 30 мільйонів гривень на підтримку військових із міського бюджету
Про це повідомили на сторінці Ужгородської міської ради у Facebook, передає RegioNews.
На сесії Ужгородської міської ради 25 січня ухвалили рішення виділити кошти, зокрема, підрозділу Нацгвардії, 15-му гірсько-штурмовому батальйону, зональному відділу Військової служби правопорядку, військовій частині А 7029.
"Узявши до уваги звернення із військових частин, підтримали зміни до Програми надання шефської допомоги військовим частинам, розташованим на території міста на 2023 – 2024 роки, і до Програми організації та забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2022 – 2024 роки", — йдеться у повідомленні.
Також депутати передбачили у бюджеті міста на 2024 рік фінансування на виконання Програми підтримки військових частин ЗСУ, інших військових формувань та парамілітарних організацій.
Нагадаємо, раніше Одеська міськрада розширила програму соціальної підтримки мобілізованих. З 1 січня в Одесі отримати матеріальну допомогу з бюджету зможуть як мобілізовані городяни, так і ті, хто підписав контракт зі Збройними силами України.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)