UA | RU
04 січня 2021, 19:13

На Закарпатті місцевому жителю повідомили про підозру за сепаратистські заклики

Для реалізації свого задуму, закарпатець створив низку акаунтів у соціальних мережах
Для реалізації свого задуму, закарпатець створив низку акаунтів у соціальних мережах
Фото: zak.gp.gov.ua

За погодження Закарпатської обласної прокуратури 38-річному закарпатцеві повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність та недоторканість України - він закликав до відокремлення області від України.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Закарпатську обласну прокуратуру.

Як встановило слідство, за допомогою спеціально створених акаунтів у соцмережах громадянин агітував відокремити Закарпатську область від території держави. Наявність у висловах особи публічних закликів до скоєння злочину проти основ національної безпеки підтвердила і судово-лінгвістична експертиза.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу. Досудове розслідування, яке здійснюють слідчі УСБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва обласної прокуратури, триває.

В прокуратурі нагадують, що за вчинення вказаного злочину передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна або без такої.

Раніше повідомлялось, що суд наклав арешт на майно лідера партії угорців Закарпаття.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...