UA | RU
16 лютого 2020, 10:17 28

Коронавірус: за добу померли 142 людини

Кількість жертв спалаху нового коронавіруса в Китаї складає 1665 людей, одужали 9419 осіб. Заразилося вірусом вже 68 тисяч людей
Кількість жертв спалаху нового коронавіруса в Китаї складає 1665 людей, одужали 9419 осіб. Заразилося вірусом вже 68 тисяч людей

Про це повідомив у неділю Державний комітет з питань гігієни та охорони здоров’я КНР, пише Regoinews.

Згідно з останніми офіційними даними, під наглядом медиків у країні залишаються понад 158 тисяч осіб, що мали тісний контакт з інфікованими. У важкому стані в медичних установах перебувають понад 11,2 тисяч пацієнтів. У Китаї також налічується більше 8,2 тисяч людей з підозрою на вірус, які перебувають на карантині.

Тим часом стало відомо, що Канада вивезе з Японії своїх громадян, які перебувають на борту круїзного лайнера "Diamond Princess", який стояв на карантині в порту Йокогами. Про це йдеться в повідомленні канадського МЗС. На судні перебувають 255 громадян країни, 15 з них заражені коронавірусом.

Незабаром до Японії з Канади вилетить спеціальний борт, який забере громадян країни. Терміни евакуації і число канадців, які будуть вивезені, не уточнюються. В Канаду привезуть тільки тих громадян, які не мають симптомів захворювання, а решта залишаться в Японії, де будуть перебувати під наглядом лікарів.

Нагадаємо, судно вийшло з Йокогами 20 січня і повернулося 3 лютого. Серед пасажирів був громадянин Китаю, у якого виявили новий коронавірус. Він зійшов 25 січня в Гонконзі. За рішенням влади Японії, круїзний лайнер кинув якір поряд з Йокогамою для проведення медогляду всіх, хто знаходиться на борту.

На борту судна перебували приблизно 3,7 тис. пасажирів і членів екіпажу з 50 країн, включаючи Україну. Двоє українців також захворіли. 17 лютого США мають евакуювати з судна близько 380 своїх громадян.

Як відомо, літак з українцями, які очікують на евакуацію з китайського міста Ухань, вилетить 18 лютого і вже 19 лютого прибуде в Україну. Раніше евакуація українців з провінції Хубей очікувалася 11 лютого.

Нагадаємо, станом на вчора вірусом інфікувалося понад 67 тисяч людей.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »