UA | RU
10 лютого 2020, 15:07 9

Коронавірус на лайнері в Японії: вже 130 хворих

На борту Diamond Princess виявили ще 60 осіб із коронавірусом. Таким чином, кількість хворих на борту збільшилася до 130 осіб
На борту Diamond Princess виявили ще 60 осіб із коронавірусом. Таким чином, кількість хворих на борту збільшилася до 130 осіб

Як повідомляє RegioNews, на борту лайнера перебувало 3 711 осіб. Корабель буде на карантині до 19 лютого - 14 днів після початку періоду ізоляції.

Пасажирів, у яких діагностували коронавірус, евакуювали у місцеві медустанови Японії, а тих, хто залишився на кораблі, попросили залишитися в каютах, і їм дозволили ненадовго виходити на відкриті палуби, пише AFP.

Раніше, Всесвітня організація охорони здоров'я підтвердила, що нововиявлені випадки хвороби на кораблі не повинні збільшувати тривалість карантину, тому період карантину на Diamond Princess завершиться 19 лютого.

Як відомо, новий вид небезпечного коронавируса з Китаю вперше був виявлений у громадянина України, що перебував на борту круїзного лайнера Diamond Princess в Японії.

Згідно з останніми даними МОЗ України, українець, який заразився коронавірусом 2019 nCoV на борту круїзного лайнера Diamond Princess, знаходиться в японській лікарні.

«Українця перевезли в японську лікарню. Там він буде перебувати в ізоляції під медичним наглядом не менше 14 днів», - сказано у повідомленні.

Раніше Японія ізолювала круїзний лайнер Diamond Princess із 3711 пасажирами на борту після того, як у 80-річного пасажира з Гонконгу, підтвердився випадок інфікування китайським коронавірусом нового типу 2019-nCoV.


Рінат Ахметов
Куратор по боротьбі з COVID-19 в Івано-Франківській, Львівській, Донецькій та Луганській областях
Косюк Юрій
Куратор Вінницької та Черкаської областей по боротьбі з COVID-19
Ігор Палиця
Куратор Волинської області по боротьбі з COVID-19
Всі досьє »