UA | RU
28 квітня 2025, 22:45

На Волині судимий чоловік пограбував підлітка та побив чоловіка

Ілюстративне фото

На Волині винесли вирок чоловіку, який скоїв розбійний напад. Зокрема, один з потерпілих - неповнолітній

Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура, передає RegioNews.

29-річного жителя селища Торчин визнали винним у розбійному нападі за попередньою змовою. Його приговорили до десяти років та шести місяців позбавлення волі із конфіскацією майна.

Восени 2024 року чоловік звільнився умовно-достроково із місць позбавлення волі, де відбував покарання також за розбій. Уже в січні 2025 року він знову вчинив такий самий злочин.

У Луцьку зловмисник в нетверезому стані почав погрожувати підлітку кастетом. Чоловік змусив неповнолітнього переказати йому на картку 200 гривень, а ще 700 гривень віддати готівкою. Того ж дня він разом із не встановленим спільником напали на перехожого, побили його та відібрали мобільний телефон і барсетку з гаманцем.

Нагадаємо, раніше двоє закарпатців у Тернополі побили та пограбували чоловіка. Відомо, що вони спровокували конфлікт, а потім побили чоловіка та відібрали в нього два смартфони.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
Через сильний вітер у Запоріжжі дерево впало на припарковані авто
13 грудня 2025, 15:17
Стало відомо, коли та де попрощаються зі Степаном Гігою
13 грудня 2025, 14:49
На Полтавщині чоловік кинув гранату в будинок
13 грудня 2025, 14:27
У Вінниці 15-річний хлопець напав у під’їзді на 10-річну дівчинку
13 грудня 2025, 13:58
На Київщині легковик влетів у вантажівку: водій загинув
13 грудня 2025, 13:26
Уряд затвердив виплати у випадку загибелі чи поранення журналістів
13 грудня 2025, 12:59
Росія завдала комбінованого удару по Україні: 30 ракет і понад 450 безпілотників
13 грудня 2025, 12:34
В Одесі після масованої атаки є перебої з подачею води та тепла, немає світла
13 грудня 2025, 11:47
Росіяни масовано атакували енергетику України: без світла залишилась низка регіонів
13 грудня 2025, 11:22
Наслідки атаки на Кіровоградщину: без світла залишилися 19 населених пунктів
13 грудня 2025, 10:51