На Вінниччині у пожежі загинула 3-річна дівчинка
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___4750_605x320.jpg)
Внаслідок пожежі ввечері 19 січня в селі Лучинчик Вендичанської громади Могилів-Подільського району на Вінниччині загинула трирічна дівчинка
Про це повідомляє ГУ ДСНС у Вінницькій області, передає RegioNews.
Рятувальники повідомлення про загоряння у житловому будинку на Службу "101" надійшло від працівників поліції о 20:18.
Займання сталося в одній із кімнат будинку, де була буржуйка. У цей момент в оселі було троє неповнолітніх дітей. Коли спалахнула пожежа, 9-річна дівчинка та 6-річний хлопчик одразу вибігли з будинку на вулицю. Їхня 3-річна сестричка залишилася в приміщенні. Її врятувати не вдалося. Що стало причиною виникнення загоряння та загибелі малолітньої дитини, наразі встановлюють фахівці. Дітей, які врятувалися, госпіталізували.
Нагадаємо, раніше у Самборі на Львівщині під час пожежі і дерев’яному будинку загинув 61-річний дідусь та його дворічна онука. Тіло дівчинки знайшли під дідусем, який, імовірно, накрив її собою, намагаючись урятувати.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)