UA | RU
20 червня 2025, 15:47

Обміни продовжуються: Україна знову повернула військових із полону РФ

Фото: ОП

Додому повернулись з російського полону українські військові, які захищали Маріуполь, Запоріжжя та інші міста та області. Деякі з них були в полоні надто довго

Про це повідомив президент України, передає Regionews.

20 червня Україна та РФ провели черговий етап обміну полоненими. За словами Володимира Зеленського, додому повернулись військові, багато хто з яких був у полоні понад два роки.

"Це оборонці Маріуполя, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, Херсонщини, Харківщини та Чернігівщини. Воїни Збройних Сил, Національної Гвардії, Прикордонної служби", - каже президент.

Нагадаємо, 19 червня також проводили обмін полоненими. Тоді Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими говорив, що кожен із цих звільнених захисників має важкі медичні діагнози та хвороби внаслідок поранень та перебування у полоні.

Також мережу зворушила розмова військового, який повернувся з полону. Він зателефонував своїй доньці, а вона повідомила йому, що він стане дідусем.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом