UA | RU
25 серпня 2024, 16:22

Проросійський нардеп Артем Дмитрук втік з України, – ЗМІ

фото: t.me/dmytrukartem

Позафракційний народний депутат України Артем Дмитрук і палкий прихильник церкви Московського патріархату вчора, 24 серпня, незаконно виїхав за кордон. Він втік до Молдови

Про це Українській правді повідомили джерела у правоохоронних органах, передає RegioNews.

За даними правоохоронців, Дмитрук незаконно виїхав з України у суботу, 24 серпня. Востаннє нардеп законно перетинав кордон України з Молдовою на початку 2023 року і до 24 серпня 2024 року не виїжджав.

"Торік 24 січня о 19:41 він повернувся в Україну з Молдови через ПП "Маяки-Удобне" автомобілем Toyota з державним номерним знаком і до неділі 25 серпня за кордон не виїжджав", – йдеться у повідомленні.

Наразі правоохоронці зʼясовують всі обставини незаконного перетину Дмитруком державного кордону України. Журналісти УП зв'язатися з втікачем, однак його номер телефону більше не обслуговується.

Нагадаємо, у вівторок, 20 серпня, Верховна Рада прийняла в цілому доопрацьований законопроєкт №8371 щодо заборони діяльності на території України релігійних організацій, пов'язаних із Росією, зокрема УПЦ МП.

У 2023 році Офіс генерального прокурора України відкрив справи щодо нардепів Дмитрука та Куницького через побиття чоловіка в Києві.

Раніше з'явилась інформація, що нардепа від "Слуги народу" Дмитрука звинуватили у побитті людини.

Також у мережі з'явилося відео, на якому нардепи Куницький та Дмитрук б'ють людину в центрі Києва.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
17 квітня 2026
"Удар помсти". Чому російських "яструбів війни" обурюють обстріли України
Російські війська б'ють по українських багатоповерхівках, але російські шовіністи цьому вже не радіють
08 квітня 2026
Вибори "за два місяці". Чому Зеленський ризикує опинитися у вакуумі легітимності
Проект змін до виборчого законодавства, роботу над яким Україна ніби як розпочала ще минулого року, і наразі не завершила, може виглядати передчасним і в чомусь навіть провокативним. Але без нього у р...
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
Начальник патрульної поліції Жуков, який пішов у відставку після теракту в Києві, стане радником голови Нацполіції
21 квітня 2026, 11:15
Зима посеред квітня у Карпатах: на горі Піп Іван сніжить та тримається мороз
21 квітня 2026, 10:56
Через атаки РФ на енергообʼєкти знеструмлені споживачі у пʼяти областях – Міненерго
21 квітня 2026, 10:38
На Одещині п’яний водій влаштував ДТП на світлофорі: троє людей у лікарні
21 квітня 2026, 10:27
Результати виборів в Болгарії: парадоксальні асоціації з українським досвідом
21 квітня 2026, 10:10
У Слов’янську через удари ворожих ФАБів зруйнований навчальний заклад, є постраждалі
21 квітня 2026, 09:55
Приносив солодощі та подарунки, а потім зґвалтував 13-річну: на Херсонщині судитимуть 21-річного молодика
21 квітня 2026, 09:43
На Чернігівщині молода пара загинула, підірвавшись на міні на мотоциклі
21 квітня 2026, 09:28
РФ атакувала "Іскандерами-М" та майже 150 дронами: є влучання на 17 локаціях
21 квітня 2026, 09:14
Нічна атака дронів на Суми: кількість постраждалих зросла, серед них – троє дітей
21 квітня 2026, 08:57