UA | RU
14 травня 2024, 14:50

Наступ росіян на Харківщині: у Генштабі розповіли, де зараз точаться найзапекліші бої

фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Майже на всіх ділянках фронту тривають бої. Найбільша активність російських загарбників фіксується на Харківському, Краматорському та Покровському напрямках. З початку поточної доби відбулося 73 бойових зіткнення

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на зведення Генштабу в Telegram.

На Харківському напрямку росіяни здійснили вісім атак на напрямках Глибоке - Слобожанське, Шебекіно (РФ) - Вовчанськ, Борисівка - Веселе, а також безуспішно намагався просунутись у бік Липців та Нескучного.

На Куп’янському напрямку з початку доби відбулося шість бойових зіткнень в районах Синьківки, Берестового, Стельмахівки та Мясожарівки.

На Лиманському напрямку зафіксовано одне бойове зіткнення неподалік Іванівки.

На Краматорському напрямку кількість ворожих атак зросла до восьми. Зокрема їх зафіксовано на напрямках Бахмут - Новий, Бахмут - Кліщіївка, Одрадівка- Кліщіївка, Миколаївка - Біла Гора. Окрім того, росіяни завдали два авіаційні удари.

На Покровському напрямку загарбники найбільш активні - з початку цієї доби провели 24 атаки, зокрема, в районах населених пунктів Новоолександрівка, Калинове, Євгенівка та Нетайлове. Двічі залучали для ударів бойову авіацію - біля Воздвиженки та Євгенівки.

На Курахівському напрямку Сили оборони успішно відбили шість атак противника. Російські загарбники діяли на напрямках Марʼїнка - Георгієвка та Славне - Новомихайлівка.

На Оріхівському напрямку окупанти здійснили чотири безуспішні спроби штурмів біля Старомайорського на Донеччині та Роботиного у Запорізькій області.

Придніпровський напрямок - загарбники три рази атакували поблизу Кринок. Ворог зазнав втрат. Загарбники з артилерії обстріляли райони населених пунктів Кринки, Токарівка, Станіслав, Іванівка, Тягинка та Зміївка.

На Сіверському, Торецькому, Времівському та Гуляйпільському напрямках обстановка залишилася без змін.

"Українські воїни діють рішуче та самовіддано. Роблять все для того, щоб не допустити просування противника углиб нашої території та зірвати його плани", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за прогнозом ГУР, атаки окупантів на Харківщині триватимуть "ще три-чотири дні", після чого російські війська, як очікується, "зроблять рішучий наступ у напрямку Сум".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
Стеля повністю обвалилась: продюсерка Олена Мозгова показала свою квартиру після обстрілів
30 червня 2026, 01:35
Тепер чоловік і дружина: Даша Квіткова показала фото з весілля з Володимиром Бражко
30 червня 2026, 00:35
В Україні подорожчав "борщовий набір": які овочі стали дешевшими, а які дорожчими
29 червня 2026, 23:30
Негода у Києві: через падіння дерев ускладнено рух на низці вулиць
29 червня 2026, 22:55
Пастка, яку Путін створив сам собі
29 червня 2026, 22:53
Масований терор Дніпропетровщини: 6 загиблих, 35 поранених та десятки зруйнованих об'єктів
29 червня 2026, 22:38
Дизель ще більше рухнув у ціні: які цінники на українських АЗС
29 червня 2026, 22:30
Росіяни атакували прикордоння Сумщини дронами: семеро постраждалих
29 червня 2026, 21:57
Майже 2 проміле: у Подільському районі нетверезий водій "влетів" у бордюр
29 червня 2026, 21:20
Обстріли Херсонщини: 9 постраждалих, ворог цілить по дітях та рятувальниках
29 червня 2026, 20:56