UA | RU
09 травня 2024, 12:23

В Україні зупинили роботу двох ГЕС, – Укргідроенерго

фото: Укргідроенерго

Через масовані ракетні удари РФ по обʼєктам критичної інфраструктури України 8 травня руйнувань зазнали дві гідроелектростанції. Їх вивели з експлуатації

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу Укргідроенерго.

Зазначається, що станом на сьогодні вся гідрогенерація зазнала нищівних пошкоджень. Водночас для ремонту й відновлення знищеного обладнання потрібен час і значні фінансові кошти.

"8 травня, під час ранкових обстрілів критичної інфраструктури, значних уражень було завдано і обʼєктам гідроенергетики. Ворог продовжує масовано атакувати і знищувати енергетичну інфраструктуру України, завдаючи руйнівних цілеспрямованих ударів. Нині підтримка, допомога і рішучі дії міжнародної спільноти як ніколи надзвичайно важливі", — наголосили в Укргідроенерго.

Нагадаємо, 22 березня російські загарбники завдали ракетного удару по ДніпроГЕС. На станції виникла пожежа. Директор Укргідроенерго Ігор Сирота заявив, що було два прямі влучання по ДніпроГЕС.

Пізніше внаслідок ракетного удару по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі було зафіксовано засмічення ґрунтів та витік нафтопродуктів у річку Дніпро.

Пізніше, 29 березня, Дністровська ГЕС на Буковині опинилася під ракетною атакою. Ворожі ракети вдалося збити на підльоті до станції.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну