UA | RU
22 березня 2024, 10:21

Два прямі влучання: в Укргідроенерго розповіли про пошкодження на ДніпроГЕС внаслідок обстрілу

фото: соцмережі

У Запоріжжі по ДніпроГЕС було два прямих влучання – в ГЕС-1 і ГЕС-2

Про це заявив директор Укргідроенерго Ігор Сирота в ефірі "Радіо Свобода", передає RegioNews.

За його словами, наразі невідомо, чи вдасться відновити ГЕС-2, оскільки вона отримала серйозні пошкодження. Зокрема, є влучання в одну опору, розбиті підкранові балки.

"Доведеться відновлювати повністю машинний зал і електричне обладнання. Наслідки ми прорахуємо протягом дня і будемо розуміти, що відбулося. І чи зможе вона (ГЕС-2 – ред..) працювати. І чи зможе, то чи в обмеженому режимі, чи взагалі не зможе певний період ГЕС-2 працювати", – сказав Сирота.

Нагадаємо, вночі та вранці 22 березня сили ППО знищили 92 ворожі цілі – ракети різних типів та ударні дрони. Загалом ворог застосував 151 засіб повітряного ураження.

Також міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що внаслідок ракетної атаки по Україні 22 березня є влучання по об'єктах енергетичної інфраструктури.

Російські загарбники завдали ракетного удару по ДніпроГЕС. На станції виникла пожежа, загрози підтоплення немає.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання