UA | RU
13 березня 2024, 04:11

В Україні провели випробовування бронеавтомобіля "Новатор" з туреллю

фото: Українська Бронетехніка

В Україні успішно випробували 10-місний бронеавтомобіль “Новатор”, на якому встановлена дистанційно-керована турель "Таврія-14,5"

Про це повідомляє "Українська Бронетехніка”, інформує RegioNews.

"Таврія-14,5” – це бойова дистанційно-керована турель, озброєна кулеметом калібру 14,5 мм з боєкомплектом у 200 патронів. Така турель забезпечує можливість захоплювати та супроводжувати цілі, а також вести вогонь по ворожим цілям у русі.

Також турель обладнана оптико-електронним модулем, що дозволяє виявляти цілі на відстані понад 5 кілометрів як вдень, так і вночі.

В "Українській Бронетехніці” додали, що використання таких бронеавтомобілів, які оснащені бойовими модулями, що дистанційно керуються, не тільки забезпечує додаткові можливості вести бій на відстані, а й зберігає життя військових.

Нагадаємо, військові контррозвідники СБУ з початку року ліквідували 86 цілей військової техніки та озброєння окупантів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
На Дніпропетровщині гідроцикл протаранив "банан" із людьми: постраждала дівчина
28 червня 2026, 16:25
У Лаврі встановили погруддя Івана Мазепи: заява Зеленського
28 червня 2026, 15:57
Запоріжжя після удару РФ: зросла кількість постраждалих, під завалами шукають людину
28 червня 2026, 15:24
Дев'ять захисників отримали звання Героя України, восьмеро – посмертно
28 червня 2026, 14:55
Смертельна бійка на Хмельниччині: загинув 21-річний чоловік
28 червня 2026, 14:41
Запоріжжя після удару РФ: один загиблий і 11 поранених
28 червня 2026, 14:13
Українські сили уразили два нафтопереробні заводи в РФ – Зеленський
28 червня 2026, 13:46
У Києві після російської атаки біля будинку знайшли бойову частину ракети
28 червня 2026, 13:28
Замах на вбивство в Мукачеві: чоловік поранив сусіда ножем
28 червня 2026, 12:39
Запоріжжя під ударом КАБів: важко поранено 5-річну дитину
28 червня 2026, 12:08