UA | RU
10 листопада 2023, 16:48

Ще двох українських дітей повернули додому, – Єрмак

фото: Андрій Єрмак

Україні вдалося повернути додому ще двох дітей, 2009 і 2015 років народження

Про це повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак, передає RegioNews.

"У рамках реалізації затвердженого плану дій президента нам вдалося повернути додому ще двох українських дітей. Це Єгор і Валерія, 2009 і 2015 років народження. Вони приїхали разом із бабусею. Зараз вони вже у Києві", – написав він.

За його словами, ці діти народилися в Криму та опинилися під опікою бабусі у зв’язку зі смертю батька і позбавленням батьківських прав матері.

"Враховуючи те, що молодша онука не є кровною родичкою бабусі, оформлення відповідних документів тривало певний час, що не дозволяло раніше виїхати з окупованого Криму", – зауважив Єрмак.

Після повномасштабного вторгнення Росії активізувався тиск на осіб, які дотримуються проукраїнських поглядів. Бабуся ухвалила рішення виїхати з Криму разом з дітьми, зазначив керівник ОП.

Жінка звернулася до уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з проханням про сприяння у переїзді разом з неповнолітніми.

"Наша команда допомогла їм виїхати до України, була розроблена легенда, яку родина використовувала при контактах з представниками окупаційної влади та спецслужб країни-агресора. Зараз вони вже у Києві", – повідомив Єрмак.

Нагадаємо, 9 листопада повідомлялося про повернення трьох дітей на підконтрольну Україні територію.
06 грудня 2023
30-річний довгобуд: чому відкриття частини Подільського мосту в Києві не вирішує транспортну проблему
Днями у Києві нарешті відкрилась частина Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Втім, поки цією переправою через Дніпро, що будується вже 30 років, може користуватися лише спецтранспорт та мун...
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...