UA | RU
20 жовтня 2023, 11:42

Хорватія передала Україні всі свої гелікоптери Мі-8

фото: mil.in.ua

ЗСУ отримали від Хорватії вертольоти Мі-8 – цю інформацію підтвердили міністри оборони США та Хорватії

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на стенограму Міністерства оборони США.

У Пентангоні відбулася зустріч міністрів оборони Хорватії Маріо Банозича та Міністра оборони США Ллойда Остіна.

"Ми цінуємо непохитну відданість Хорватії надання допомоги Україні, і ми бачимо це у ваших численних пожертвуваннях військової техніки, включаючи всі ваші гелікоптери Мі-8", – заявив Остін.

Також Остін зазначив, що Хорватія прогресувала протягом 30 років, подолавши наслідки війни 1990-х років. Він сказав, що це вимагає напруженої роботи та продуманої політики, а також готовності відкинути розбіжності та дивитися у майбутнє.

"Ваше особисте лідерство, найбільш помітне в спільних зусиллях щодо надання допомоги Україні, захисту від російської агресії, демонструє нашу здатність відігравати кращу роль для нас і нашої нації для майбутніх поколінь. Хорватський народ і наш уряд розуміють це, і ми віддані цій справі стільки, скільки буде потрібно", – заявив Банозич.

Раніше повідомлялося, що українські пілоти опановують керування американськими винищувачами F-16 за допомогою симулятора польоту.
06 грудня 2023
30-річний довгобуд: чому відкриття частини Подільського мосту в Києві не вирішує транспортну проблему
Днями у Києві нарешті відкрилась частина Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Втім, поки цією переправою через Дніпро, що будується вже 30 років, може користуватися лише спецтранспорт та мун...
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...