UA | RU
11 вересня 2022, 17:55

Окупанти відтермінували "референдум" в Херсонській та Запорізькій областях, – Федоров

Фото з відкритих джерел

Російські війська та їхні посіпаки перенесли дату проведення псевдореферендуму на окупованих територіях Херсонської і Запорізької областей з 11 вересня на 4 листопада

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, пише RegioNews.

"З початку серпня рашисти почали лякати, що 11 вересня вони проведуть "референдум". Вони його хочуть провести на (окупованій) території Запорізької та Херсонської областей. Звичайно ж, це була чергова пропаганда. Їм не вдалося це провести. Сьогодні нічого не відбувається і не може відбутися", — сказав він.

Цьому є кілька причин.

"Перш за все — наші мешканці, які перебувають на території тимчасово окупованого Мелітополя та в інших окупованих частинах Запорізької області, не хочуть приєднання до ворожої держави і показують їм свій супротив", — пояснив Федоров.

За оцінками, на участь у "референдумі" погодилось взяти тільки до 10% громадян.

"По-друге, після вдалих дій наших ЗСУ і партизанів сьогодні немає охочих брати участь у виборчих комісіях, які мають організовувати цей фейковий "референдум", — додав мер.

Нагадаємо, раніше стало відомом, що Мелітопольська міська рада позбавила повноважень сімох депутатів-колаборантів та доручила виконкому звернутися до центральних органів влади щодо арешту їхнього майна.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00