UA | RU
08 липня 2021, 14:47

"Злодія в законі" на прізвисько "Андрій Львівській" затримано в Болгарії

«Злодія в законі» на прізвисько «Андрій Львівській» затримано в Болгарії українськими та болгарськими правоохоронцями.

Про це повідомляє Regionews з посиланням на департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Зазначається, що затримання відбулося 7 липня, в аеропорту м. Софія (Болгарія).

За даними правоохоронців, "злодій в закон" за підробленими документами намагався прибути до Болгарії. Під час митного контролю, "Андрій Львівський", відомий також за прізвиськом "Нєдєля", надав документи на ім’я іншої особи.

"Наразі українські поліцейські працюють із болгарськими колегами щодо подальшої екстрадиції "Андрія Львівського" на територію України", - зазначають у поліції.

Нагадаємо, весною 2020 року на підставі зібраних доказів "вору в законі" заочно повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, і за ініціативою Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції оголосили у міжнародний розшук.

За даними слідства, у 2009 році разом з іншими особами він вбив свого друга та бізнес-партнера. На той час "Андрій Львівський" прагнув отримати найвищий статус у злочинній ієрархії, а його товариш, з яким у нього виник конфлікт на ґрунті спільної злочинної діяльності, збирався ініціювати так звану "сходку" та поскаржитися на нього лідерам кримінального світу. У разі проведення такого зібрання підозрюваний не зміг би отримати статус "вора в законі", тому вирішив позбутися свого бізнес-партнера.

Через кілька років після вбивства, у жовтні 2012 року, його "коронують" і надають статус "злодія в законі". З того часу "Андрій Львівський" почав контролювати діяльність злочинних груп, "тіньові" схеми реального сектору економіки та відповідав за кримінальний "общак".

За скоєне "злодію в законі" може загрожувати до 15-ти років ув’язнення. Крім того, його було внесено до санкційного списку РНБО.

Нагадаємо, що 14 травня РНБО запровадило санкції проти 600 "злодіїв у законі".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
Співачка Олена Тополя відверто розповіла, чому не хоче їхати на Євробачення
13 травня 2026, 23:40
В Одесі елітні квартири збудували прямо на заповідних землях
13 травня 2026, 23:20
23 удари по залізниці: ворог атакував депо та мости у семи областях, у Здолбунові є загиблі
13 травня 2026, 22:59
Понад 40 атак за день: на Дніпропетровщині через обстріли поранено двох чоловіків
13 травня 2026, 22:52
Смертельна ДТП на Житомирщині: авто перекинулось у ставок
13 травня 2026, 22:40
Росія атакувала об’єкти Нафтогазу у Харківській та Житомирській областях
13 травня 2026, 22:38
Костюм за 250 тисяч: Єрмак прийшов до суду у "лакшері" образі
13 травня 2026, 22:10
Підозра на норовірус: у Франції заблокували круїзне судно Ambition з сотнями пасажирів
13 травня 2026, 22:07
Переламані ребра та пробиті легені: на Хмельниччині судитимуть чоловіка за звіряче вбивство
13 травня 2026, 21:55
Командир наказав відсікти голови: окупанти вчинили наругу над тілами загиблих військових ЗСУ
13 травня 2026, 21:45