UA | RU
30 травня 2021, 14:34

В Одесі на стадіоні відкрився перший центр масової вакцинації

Фото: "Одеса-медіа"

Перший в Одесі центр масової вакцинації відкрився на стадіоні

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на "УСІ-online".

Центр вакцинації розташований на 4-ій станції Великого Фонтану на території спорткомплексу юридичної академії. Приймають тут за записом - людей від 60 років і старше. У день планують обслуговувати 250-300 осіб. Використовують вакцину Coronovac.

Вакцинують тих, хто записалися в чергу через "Дію".

Центр працюватиме до 17:00 при супроводі співробітників Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. З самого ранку на стадіоні зібралися перші, хто записалися на вакцинацію, і медики приступили до роботи. За годину вкололи 30 осіб.

У наступні вихідні планують розгорнути ще три точки вакцинації в різних частинах Одеси: Суворовському районі, центрі і Таїрова.

Як повідомлялося, у Львові відкрили центр вакцинації: щеплюватимуть людей, які записалися через "Дію". У суботу, 29 травня, у Львові відкрили перший центр вакцинації від коронавірусу. Він розташувався на " Арені Львів"

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
15 липня 2026
"Самопоміч" замість "Свободи": як змінюється влада на Тернопільщині
У Тернопільській області починає формуватися влада із "Самопомочі", яка змінює "Свободу"
13 липня 2026
"Я така сама людина!": з якими труднощами тяжкопоранені ветерани стикаються в мирному житті
Відсутність уваги з боку органів влади, недостатня пенсія та нерозуміння з боку громадськості. Ветерани, які отримали інвалідність на фронті, розповіли про особливості їх адаптації до цивільного життя
09 липня 2026
Бунт проти ТЦК у Львові. Чим загрожують Україні подібні протести
Радикалізація українського суспільства і, у відповідь, силових структур може призвести до того, що демократичну Україну знищить не Кремль, а самі українці, як прості громадяни, так і обрана ними влада
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ