UA | RU
10 лютого 2021, 15:56 6

В уряді обіцяють через два місяці представити низку законопроєктів щодо розвитку економіки Донбасу

Там вважають, що економічне зростання допоможе підвищити рівень медичної допомоги, яку надають місцевому населенню медичні установи
Там вважають, що економічне зростання допоможе підвищити рівень медичної допомоги, яку надають місцевому населенню медичні установи
Офіс президента

Кабмін за найближчі два місяці підготує і покаже частину законопроєктів щодо розвитку економіки підконтрольної Києву території Донецької і Луганської областей.

Про це в середу, 10 лютого під час форуму "Україна 30" повідомив віцепрем'єр-міністр з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, пише RegioNews.

"Ми розробляємо стратегію розвитку Донецької і Луганської областей України. Уряд затвердив у грудні відповідну концепцію. Протягом двох місяців ми плануємо представити першу частину відповідних законопроєктів", - сказав Рєзніков.

За словами міністра, "головне завдання полягає в забезпеченні економічного зростання місцевих громад підконтрольних Києву територій Донбасу".

Рєзніков вважає, що економічне зростання допоможе підвищити рівень медичної допомоги, яку надають місцевому населенню медичні установи.

Раніше у Кабміні сказали, хто не потрапить під амністію після деокупації Донбасу.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram