UA | RU
22 жовтня 2020, 10:33 19

Стало відомо, коли українську вакцину від COVID-19 почнуть випробовувати на людях

Після обговорення з урядом переходу до клінічної фази, документація про розробку вакцини буде передана в ВООЗ
Після обговорення з урядом переходу до клінічної фази, документація про розробку вакцини буде передана в ВООЗ
Рixabay

Розробники української вакцини від коронавірусу планують випробування на людях через три місяці. Доклінічні випробування на тваринах пройшли успішно.

Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" розповів один з розробників препарату президент компанії DiaPrep System Inc., професор, доктор медичних наук, міжнародний експерт у сфері охорони здоров'я й епідеміології Михайло Фаворов, інформує RegioNews.

"Якщо наші очікування збудуться і дійсно обраний виробник буде готовий до виробництва за міжнародним стандартом, по міжнародному ліцензуванню - я думаю, що через три місяці ми отримаємо готовність для першої фази", - сказав Фаворов.

Вчений пояснив, що після обговорення з урядом переходу до клінічної фази, документація про розробку вакцини буде передана в ВООЗ.

"На сьогодні, оскільки ми отримали тільки доклінічну фазу, рішення урядом України не прийнято, якісь спеціальні обговорення не проводилися. Але як тільки буде обрано майданчик - безсумнівно, вся документація буде представлена ​​в ВООЗ", - додав він.

Фаворов розповів, що клінічна фаза буде проходити із залученням добровольців в кілька етапів, після чого будуть зроблені висновки про безпечність та ефективність препарату.

Нагадаємо, 20 жовтня президенту представили зразок можливої української вакцини від коронавірусу. Кандидат пройшов лише доклінічні випробування.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram