UA | RU
05 серпня 2020, 18:52 19

Влада Італії може скасувати продаж острова Богуслаєву-молодшому

Мери і міністри відреагували на придбання острова Галлінара українським магнатом
Мери і міністри відреагували на придбання острова Галлінара українським магнатом

Влада Італії вивчає обставини придбання лігурійського острова Галлінара сином ексвласника "Мотор Січі" Олександром Богуслаєвим.

Про це повідомляє газета Corriere Della Sera, пише Regionews.

Видання зазначає, що останнє слово у продажі острова магнату Богуслаєву, ймовірно, ще не сказане.

Острів у Лігурії, що має форму черепахи, є природним заповідником з 1989 року і його продаж може підлягати обмеженням. Держава може скористатися пріоритетним правом на його придбання і відмовити Богуслаєву-молодшому.

Компетентні органи міністерства вивчають документи, наявні обмеження і наші пріоритетні права" - сказав міністр культурної спадщини і культурної діяльності Італії Даріо Франческіні.

Мер найближчого до острова міста Альбенга Ріккардо Томатіс заявив, що острів важливий для Лігурії і для прибережних муніципалітетів цього району з туристичної точки зору, тому влада вважає правильним вивчити всі процедурні аспекти продажу.

Після того, як стало відомо про придбання острова Богуслаєвим-молодшим, в Італії стали висловлювати побоювання щодо перетворення його на закритий люксовий притулок на зразок грецького острова Скорпіос, викупленого Арістотелем Онассісом. Зокрема, зазначалося, що в світі є чимало приватних островів, однак йдеться про віддалені атоли, в той час як Галлінара доступний для всіх, хто має човен чи кошти його винайняти.

Жодне будівництво або інші спекуляції не будуть допущені на острові, враховуючи його природний статус" – наголосив мер Альбенги.

Міністр Франческіні також заявив, що влада зробить все можливе, щоб островом такої краси могли насолоджуватися всі охочі.

Нагадаємо,днями у пресі з`явилася інформація, що син колишнього власника "Мотор Січі" Вячеслава Богуслаєва Олександр придбав італійський острів Галлінара в Лігурії за 10 млн євро.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram