UA | RU
20 липня 2020, 15:37 33

У Чорному морі розпочалися міжнародні військові навчання "Сі Бриз"

Навчання триватимуть сім днів
Навчання триватимуть сім днів
Фото: Міністерство оборони України

Через пандемію коронавірусу «Сі Бриз» обмежаться лише морською фазою із залученням авіації

Про це пише RegioNews з посиланням на Міністерство оборони України.

У навчаннях запланована участь ракетного есмінця типу "Арлі Берк" USS Porter і патрульного протичовнового літака P-8 Poseidon ВМС США, а також кораблів постійної військово-морської групи НАТО, які вже прибули у Чорне море.

Усього до "Сі Бриз-2020" планується залучити близько 2 тисяч осіб із дев’яти країн, зокрема понад 20 кораблів, а також літаки, гвинтокрили тощо. Загалом у навчаннях, окрім України і США, візьмуть участь військові Болгарії, Грузії, Норвегії, Франції, Румунії, Іспанії та Туреччини.

Передбачається, що в процесі навчань у морі кораблі країн-учасниць здійснюватимуть спільні тактичні маневрування, тренуватимуться з організації зв’язку, протимінних дій, передачі вантажів на ходу.

Екіпажі кораблів та катерів відпрацюють питання взаємодії з тактичною та морською авіацією, проведуть низку навчань з протиповітряної, протикорабельної і протикатерної оборони на переході морем, відпрацюють завдання операцій з морського перехоплення та огляду судна-порушника.

Крім того, виконають завдання з посилення охорони і оборони важливих об’єктів морської інфраструктури та море-господарського комплексу.

Важливим випробуванням для військових моряків стане виконання бойових вправ артилерійських стрільб по морських і повітряних цілях, а також проведення навчань з боротьби за живучість та порятунку екіпажу корабля, що зазнав лиха в морі.

Цьогорічні українсько-американські навчання "Сі Бриз", як завжди, обіцяють бути багатофункціональними і, без сумніву,...

Опубліковано Міністерство оборони України Понеділок, 20 липня 2020 р.

Нагадаємо, нещодавно стала відома кількість російських військових та техніки в окупованому Криму


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram