UA | RU
26 червня 2020, 18:24 8

Ткаченко: Фан-зони потрібно відкривати, але з обмеженнями

При організації фан-зон потрібно враховувати обов'язкову дистанцію між учасниками в 1,5 метра
При організації фан-зон потрібно враховувати обов'язкову дистанцію між учасниками в 1,5 метра

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що фан-зони потрібно відкривати, але з дотриманням певних обмежень.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на сторінку міністра у Facebook.

Ткаченко зазначив, що вчора Кабінет міністрів зробив кілька важливих кроків для підтримки сфери культури і креативних індустрій, але є й представники установ культури, для яких обмеження досі не адаптовані.

Міністр підкреслив, що фан-зони відкривати потрібно при дотриманні всіх застережень МОЗ.

Обов'язок організаторів будь-яких масових заходів (культурних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) - забезпечити дистанції між учасниками в 1,5 метра. Це потрібно враховувати при організації фан-зон", - написав він.

Також на думку Ткаченка, так звана розсадка "шахматкою", яку використовують кінотеатри, може стати рішенням для всіх установ культури, де є стаціонарні місця для сидіння.

Тобто скасувати обмеження щодо дотримання 1,5 метрової дистанції. Зал кінотеатру — той самий партер театру чи концертної зали", - йдеться в повідомленні.

Вчора ми у Кабміні нікого декілька важливих кроків, щоб підтримати сферу культури та креативних індустрій. Заклади...

Опубліковано Олександром Ткаченком П'ятниця, 26 червня 2020 р.

Нагадаємо, 25 червня в Києві почався черговий етап пом'якшення карантину, незважаючи на те, що за даними Міністерства охорони здоров'я столиця не входить до переліку регіонів, де можливе послаблення заходів.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews