UA | RU
30 квітня 2020, 18:05

Заробітчани і енергетика: Зеленський і Дуда поговорили по телефону

Президенти Польщі та України готуються "розморозити” контакти
Президенти Польщі та України готуються "розморозити” контакти
Фото: Facebook Офіс Президента України

Президент України Володимир Зеленський провів переговори по телефону зі своїм польським колегою Анджеєм Дудою.

Окремою темою бесіди стали українські трудові мігранти, передає RegioNews.

Глави обох держав домовилися про те, що служби України і Польщі, які відповідають за епідемічну безпеку, розроблять механізм для того, аби українські працівники могли виїхати до Польщі. Так хочуть почати "розморожувати” економічні контакти. Втім, інформацію про цю частину бесіди розмістила лише пресслужба польського президента.

У Володимира Зеленського зробили акцент на необхідності спільної боротьби з пандемією коронавірусу. Зокрема, президент України заявив про готовність брати участь у підготовці та реалізації заходів для подолання подібних викликів. Також Зеленський подякував за надане Польщею медичне обладнання.

Крім того, політики обговорили співпрацю в енергетичній сфері та необхідність продуманного механізму виходу з карантину.

Нагадаємо, раніше у Кабміні заявили, що готові випустити українців на заробітки до країн ЄС, якщо представники Євросоюзу нададуть офіційний запит і пообіцяють легальну роботу для трудових мігрантів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
Прокурора із Закарпаття затримали на Київщині на хабарі у 50 тисяч доларів
26 березня 2026, 23:01
В Україні рухнили ціни на цибулю: скільки тепер коштує кілограм
26 березня 2026, 22:55
На Львівщині затримали сержанта-прикордонника, який за гроші допомагав чоловікам втікати з України
26 березня 2026, 22:42
В Україні рухнули ціни на картоплю: які цінники в супермаркетах
26 березня 2026, 22:40
Завтра в Україну прийде потепління, яке принесе циклон із дощами
26 березня 2026, 22:22
Витрат буде більше: на скільки подорожчав Великодній кошик 2026
26 березня 2026, 22:20
На Київщині чоловік відкрив вогонь по собаці
26 березня 2026, 21:55
На Буковині псевдобанкіри обчистили рахунки місцевих
26 березня 2026, 21:40
Закликав знищувати українців: телеведучий Юрій Кот отримав 15 років за держзраду
26 березня 2026, 21:29
На Житомирщині чоловік шантажував колишню інтимним відео
26 березня 2026, 21:20