UA | RU
20 серпня 2024, 14:09

На Тернопільщині після нічної атаки РФ зафіксували значне забруднення повітря

фото: ДСНС

Через пожежу на промисловому об'єкті у Тернопільській області, яка виникла внаслідок атаки РФ, у регіоні зафіксовано перевищення вмісту у повітрі небезпечних речовин

Про це повідомила гендиректорка Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб Оксана Чайчук на брифінгу, передає RegioNews з посиланням на "Укрінформ".

За її словами, вміст хлору у повітрі перевищує норму від 4 до 10 разів.Наразі фіксується від 0,4 до 1,01 міліграм на метр кубічний, тоді як норма - 0,1 міліграма.

У відомстві радять жителям Тернопільщини обмежити час перебування на відкритому повітрі, а також обмежити доступ атмосферного повітря у закриті приміщення. Якщо є можливість, варто застосовувати рекуператор. Вікна і двері радять завішати вологими простирадлами, щоб хлор, який є у атмосферному повітрі, зв'язувався з водою і не потрапляв у приміщення. Також жителям регіону варто обмежити перебування на водних об'єктах.

Працівникам дошкільних закладів рекомендують, щоб діти перебували у приміщеннях закладів. Батькам радять за можливості забирати дітей з дитсадків і залишати вдома до особливих рекомендацій.

Також відомо, що терміново скликають комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, 20 серпня вночі під час повітряної тривоги на Тернопільщині армія РФ завдала удару по промисловому об’єкту. Внаслідок удару виникла масштабна пожежа, до ліквідації якої були залучені сотні пожежників.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
Чому €90 мільярдів для України – це "недоперемога"
19 грудня 2025, 20:46
Суддя на Харківщині збила двох підлітків на пішохідному переході – ДБР відкрили провадження
19 грудня 2025, 20:42
В Україні може виникнути дефіцит пального через російські удари по мосту на Одещині
19 грудня 2025, 20:35
На Київщині під час пожежі через несправну електроплиту загинув літній чоловік
19 грудня 2025, 20:28
У Києві на Софіївській площі встановили унікальну ялинку на честь енергетиків
19 грудня 2025, 20:19
Стало відомо, як відключатимуть світло в Україні 20 грудня
19 грудня 2025, 20:06
Україна отримає рекордну фінансову підтримку від ЄС на два роки
19 грудня 2025, 20:04
Внаслідок масованого удару FPV-дронами по Дружківській громаді на Донеччині поранення отримали двоє чоловіків
19 грудня 2025, 19:50
У мережі показали наслідки атаки РФ по мосту в Маяках на трасі Одеса–Рені
19 грудня 2025, 19:34
13 сіл Дніпропетровщини офіційно визнали зонами бойових дій
19 грудня 2025, 19:10