UA | RU
09 лютого 2024, 03:39

На Тернопільщині викрили підземну тютюнову мініфабрику

Фото: Facebook

На Тернопільщині поліцейські припинили діяльність підземного цеху з підпільного виробництва цигарок

Як пише RegioNews, про це повідомили в пресслужбі Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

"Ділки встановили промислові верстати для виготовлення цигарок. Це давало можливість забезпечувати повний цикл виробництва — від подрібнення тютюну до підготовки готової продукції до збуту. У них вилучили понад 4,5 тонн тютюну та обладнання на 1,3 млн грн", - йдеться у повідомленні.

За даними правоохоронців, організували нелегальний бізнес двоє мешканців Тернопільщини. Тютюн вони вирощували у Чортківському районі, а цех знаходився на території приватного будинку одного з фігурантів – в підвалі. Там ділки встановили промислові верстати для виготовлення цигарок. Це давало можливість забезпечувати повний цикл виробництва тютюнової продукції — від подрібнення тютюну до підготовки готової продукції до збуту.

До співпраці організатори "бізнесу" залучили ще кількох громадян, які здійснювали сушку та подрібнення тютюну за місцями власного проживання. Збували готову продукцію під виглядом відомих брендів гуртовими та роздрібними партіями через мережу Інтернет.

За попередніми підрахунками загальна вартість вилученого становить майже 1,3 млн грн. Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно та повідомлення підозр організаторам та усім учасникам підпільного бізнесу.

Фігурантам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Раніше повідомлялось, що російська компанія намагалася реалізувати на українському ринку понад 10 тисяч автозапчастин. Контрабанду на майже 3 млн грн вилучила Київська митниця. Спільно з прокуратурою і Державним бюро розслідувань товар передали на потреби Сил оборони.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Ціни на популярний овоч падають: які ціни в українських супермаркетах
23 грудня 2025, 23:55
9-річна гімнастка, яка втратила ногу внаслідок обстрілу, здобула медаль на турнірі
23 грудня 2025, 23:30
На Дніпропетровщині жінка принесла сину в колонію наркотики
23 грудня 2025, 22:55
На Закарпатті чоловік побив дружину, а потім накинувся на сина та поліцію
23 грудня 2025, 22:25
За кілька днів шахраї обікрали жителів Херсонщини майже на 300 тис. грн
23 грудня 2025, 21:24
Українські спецслужби вивели з ладу російський розвідувальний літак Іл-38Н за $24 млн
23 грудня 2025, 21:01
Чому варто позбутися ілюзій щодо українсько-польського майбутнього
23 грудня 2025, 20:50
Безпрецедентна зима: жоден лижний курорт в Україні не відкрився через відсутність снігу
23 грудня 2025, 20:43
Після атаки БпЛА ЧАЕС зазнала численних пошкоджень: директор попередив про загрозу руйнування саркофагу
23 грудня 2025, 20:27
Небезпечна їжа у школах Миколаєва: виявили кишкову паличку та порушення санітарних норм
23 грудня 2025, 19:57