На Тернопільщині у приміщенні сільської ради прогримів вибух — подробиці
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___4692_605x320.jpg)
У приміщенні Білокриницької сільської ради Кременецького району на Тернопільщині пошкоджено двері внаслідок вибуху. Експерти припускають, що сталося це в результаті підриву гранати
Про це повідомляють на сторінці Нацполіції області в соцмережі, передає RegioNews.
На лінію "102" зателефонував староста села. Він прийшов на роботу і побачив пошкоджені двері.
"Чоловік припустив, що це могло трапитися в результаті вибуху, оскільки місцеві жителі кажуть, що 15 січня вночі чули звук, схожий на вибух. На щастя, ніхто не травмувався", — йдеться у повідомленні.
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група та вибухотехніки. Територію на час обстеження прилеглої ділянки обгородили. Усі зібрані докази направили на експертизу. Працівники поліції встановлюють осіб, причетних до вибуху.
Цей факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до частини 2 статті 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу. Вирішують питання про внесення цього правопорушення й відповідно до статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Нагадаємо, 15 грудня 2023 року в будівлі Керецьківської сільської ради Мукачівського району депутат підірвав гранати під час сесії. Пізніше стало відомо, що внаслідок вибуху постраждали 26 людей.
Наступного дня після інциденту помер один з депутатів, якого госпіталізували до медзакладу у тяжкому стані, а 15 січня від отриманих внаслідок вибуху травм у реанімації помер ще один постраждалий – 47-річний депутат сільради.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)