Вибух у сільраді на Закарпатті: кількість загиблих зросла
![](https://regionews.ua/static/img/5/5/55__41_605x320.jpg)
Від отриманих внаслідок вибуху травм у реанімації 15 січня помер ще один постраждалий – 47-річний депутат сільради
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, передає RegioNews.
"Сьогодні, 15 січня 2024 року, від отриманих внаслідок вибуху травм у реанімаційному відділенні помер ще один постраждалий – 47-річний депутат сільради. Він працював у Керецьківській ОТГ на посаді начальника ЦНАПу", – йдеться у повідомленні.
Наразі продовжується досудове розслідування за фактом підриву гранат депутатом Керецьківської сільської ради Хустського району, що стався 15 грудня 2023 року.
Нагадаємо, наступного дня після інциденту помер один з депутатів, якого госпіталізували до медзакладу у тяжкому стані.
У межах кримінального провадження призначено низку експертиз, які наразі тривають. Остаточна правова кваліфікація дій підривника буде визначена після їх проведення.
Раніше журналіст Віталій Глагола припустив, що депутат Керецьківської сільської ради в Закарпатській області Сергій Батрин міг підірвати гранати на тлі суперечок про виплати.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)