UA | RU
17 лютого 2020, 18:13 11

У Тернополі 30% витрат на харчування у дитсадках покриє міський бюджет

Батьки дошкільнят, які відвідують дитячі садочки, оплачуватимуть за їх харчування 70% вартості. Решту 30% сплачуватиме Тернопільська міська рада.
Фото із сайту Нова українська школа
Батьки дошкільнят, які відвідують дитячі садочки, оплачуватимуть за їх харчування 70% вартості. Решту 30% сплачуватиме Тернопільська міська рада.

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Тернопільську міську раду.

Як пояснюють в управлінні освіти та науки, розмір плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах встановлюється один раз на рік з урахуванням режиму роботи закладу та моніторингу цін на соціально значущі товари.

Повна вартість за харчування однієї дитини в день у 2020 році встановлено на рівні:

— 26 грн. у І молодших групах з терміном перебуванням дітей 10 год. 30 хв., 12 годин, з урахуванням 30% плата складатиме 18 грн.

— 28 грн. у І молодших групах з цілодобовим перебуванням дітей, з урахуванням 30% плата складатиме 20 грн.

— 33 грн. у дошкільних групах з терміном перебування дітей 10 год. 30 хв., 12 годин, з урахуванням 30% плата складатиме 24 грн.

— 35 грн. у дошкільних групах з цілодобовим перебуванням дітей, з урахуванням 30% плата складатиме 26 грн.

Відповідне рішення "Про встановлення плати за харчування та порядок нарахування батьківської плати в закладах дошкільної освіти Тернопільської міської ради" було прийнято 13 лютого 2020 року на засіданні виконавчого комітету.

Пільгові умови оплати харчування дітей у закладах дошкільної освіти для багатодітних та малозабезпечених сімей та інших категорій, які потребують соціальної підтримки, надаються за рішенням органу місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевого бюджету.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »