UA | RU
08 травня 2025, 09:29

СБУ посилює заходи безпеки у Сумах: що треба знати громадянам

фото: з відкритих джерел

8 та 9 травня на території міста Суми Служба безпеки України проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи

Про це повідомили в пресслужбі відомства, передає RegioNews.

Зазначається, що основна мета – запобігання розвідувально-підривній діяльності, нейтралізація загроз та попередження провокацій з боку ворога, а також підвищення безпеки громадян в умовах російської агресії.

Протягом цих двох днів на вулицях Сум можливі обмеження проходу та проїзду, перевірка документів та огляд автомобілів. У разі обґрунтованих підозр щодо окремих осіб, може бути проведена додаткова перевірка.

Правоохоронці також проводитимуть огляд приміщень та територій загального користування для виявлення заборонених предметів.

СБУ закликає мешканців міста з розумінням ставитися до можливих тимчасових незручностей, мати при собі документи, що посвідчують особу, і дотримуватись режиму комендантської години.

У заходах також беруть участь Національна поліція, Військова служба правопорядку у Збройних Силах України та Національна гвардія.

Нагадаємо, в 2023 році Верховна Рада встановила 8 травня Днем пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей же день дату відзначає більшість європейських країн, проте у країнах колишнього Радянського Союзу День перемоги досі святкують 9 травня.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
Бійка закінчилася стріляниною: на Львівщині чоловік розрядив рушницю в іномарку сусіда
10 травня 2026, 15:15
Обстріли Харківщини: восьмеро поранених, серед яких двоє дітей
10 травня 2026, 14:49
Масований обстріл Запоріжжя: майже 800 ударів за добу, є загиблий та поранені
10 травня 2026, 14:12
На Черкащині суд залишив чинним вирок священнику УПЦ
10 травня 2026, 13:47
Росіяни атакували Дніпропетровщину: загинула жінка, серед поранених — трирічна дитина
10 травня 2026, 13:16
Росія розширила "Алабугу" на 340 га: супутникові знімки підтверджують масштабне будівництво цехів для "шахедів"
10 травня 2026, 12:53
Вогонь охопив 1200 гектарів: у Зоні відчуження на Київщині вирує масштабна лісова пожежа
10 травня 2026, 12:14
На Дніпропетровщині росіяни дроном атакували пожежну машину, є поранений
10 травня 2026, 11:57
У Харкові викрили дует "закладчиків": вилучено понад 300 згортків із психотропами
10 травня 2026, 11:37
Російський дрон атакував цивільне авто на Сумщині: є поранений
10 травня 2026, 11:14