UA | RU
19 листопада 2024, 15:27

Очевидці про удар по Глухову: тієї ночі над містом пролетіло щонайменше 15 "шахедів"

скріншот із відео

Російські війська у ніч проти 19 листопада здійснили дронову атаку по Глухову на Сумщині. Очевидці тих подій розповідають, що поки тривав розбір завалів зруйнованого будинку, над містом пролітали все нові і нові дрони ворога

Про це розповів місцевий журналіст Олександр Соломком, передає RegioNews.

За словами журналіста, незадовго після початку комендантської години жителі Глухова почули гул "Шахеда" і перший вибух. Згодом був повторний вибух, але набагато гучніший. Стало зрозуміло, що це "приліт", а не робота ППО.

Олександр Головко зазначив, що дрон влучив у п’ятиповерховий житловий будинок неподалік від його домівки.

"Біжу туди, а там щось страшне: середньої частини будинку просто немає, купа будівельного сміття і люди, яким вдалось вижити. Хаос і паніка, крики, хтось кричить: всі сюди, на допомогу, хтось: не підходьте, зараз все завалиться. Люди намагаються рятувати інших своїми силами, під’їжджають машини з рідними людей, що живуть у цьому домі, починають працювати рятувальники", - йдеться у повідомленні.

При цьому, як розповідає журналіст, у небі знову було чутно гул "Шахеда". Однак попри небезпеку, люди продовжували розбирати завали. Також багато людей пішли в укриття в лікарні неподалік від місця удару.

"Пацієнти і медперсонал, частина людей прибігли туди босоніж по склу, комусь погано з серцем, хтось боїться вийти", - розповів він.

На місце влучання прийшла велика кількість людей, щоб допомогти з розбором завалів. Олександр Головко також описав атмосферу на місці влучання російського дрона - гул техніки, крики людей, чиї рідні опинилися під завалами.

"А росіяни в цей час продовжують пускати "Шахеди", в ту ніч їх над містом пролетіло не менше 15, окремі довго кружляли над головами людей. До того ще й шум артобстрілу десь недалеко, але і не по місту", - йдеться у дописі.

Нагадаємо, в ніч на 19 листопада російська армія завдала удару дроном по гуртожитку в Глухові. Раніше повідомлялося про 12 загиблих, серед них – 8-річний хлопчик.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Небезпечна їжа у школах Миколаєва: виявили кишкову паличку та порушення санітарних норм
23 грудня 2025, 19:57
Вибір "іти до кінця" означатиме цілковитий крах критичної інфраструктури в майбутньому
23 грудня 2025, 19:44
У Києві повідомили про результати відновлення після ворожого удару по одному з районів міста
23 грудня 2025, 19:25
У Житомирі 24-річний чоловік прогулювався біля автовокзалу з гранатою в сумці
23 грудня 2025, 18:53
Енергетики розповіли про відключення світла у середу 24 грудня
23 грудня 2025, 18:49
На Житомирщині чоловік вимагав майже півтора мільйона з підприємця, погрожуючи штрафами
23 грудня 2025, 18:45
Ворог атакував Нікопольщину та Криворіжжя: постраждала 86-річна жінка
23 грудня 2025, 18:44
В Уряді зробили заяву про нові тарифи на воду
23 грудня 2025, 18:39
На Київщині трьох осіб підозрюють у вбивстві чоловіка 11 пострілами на кладовищі
23 грудня 2025, 18:29
ЦВК розпочала підготовку до виборів
23 грудня 2025, 18:25